EXCALIBUR
Poctivá vynikající energetická čokoláda s historiíPoctivá vynikající energetická čokoláda s historií
KERBEROS

Policejní zásah proti drzé řidičce před Pražským hradem. Tvrdá, ale naprosto legitimní akce PČR!

 17. 11. 2014      kategorie: Policie ČR v akci      21 komentářů

Tak tohle video koluje internetem a má údajně poukázat na šikanu policejního orgánu. Ten je nazýván ,,fašisty'', ,,Havlisty'' nebo dokonce ,,Schwarzenbergovými komandy''. Velké štěstí je, že se dotčené osoby na videu, které jej uveřejnili, rozhodli zveřejnit video celé, a tak si normální, slušný člověk udělá obrázek sám. Celý problém vznikl, když paní Věra Řezníčková přijížděla autem do uzavírky a dožadovala se průjezdu kvůli vyložení petičního stánku. Zde jí příslušníci PČR průjezd znemožnili a vysvětlili důvody, proč tomu tak je. Bohužel zabedněnost některých lidí nezná hranic a tak vznikla dlouhá hádka plná překrucování zákonů, ústavy a dokonce mezinárodních úmluv, jak jsme ve videu mohli slyšet od slovenských sousedů. Pokud se ale podíváme na situaci z blízka, celý problém byl v lenosti paní Řezníčkové. Kdyby auto zaparkovala a společně s partičkou ukvičených, stejně přiblblých spoluobčanů vzali již zmiňované petiční stánky do rukou a na místo je odnesli, nikdo by neřekl ani půl slova. Bohužel, každý dokonale zná svá práva, ale povinnosti vůbec.

A tak došlo k tomu, že i přes několikeré vyzvání příslušníkem PČR, na které i přes svou znalost zákonů paní Řezníčková nereagovala, bylo použito patřičných donucovacích prostředků. Nastává křik o pomoc, boj se zasahujícími policisty a následné ,,omdlení'' paní Řezníčkové mimo auto. Policisté postupovali velice mírně a trpělivě a osobně si myslím, že by měli být svým velitelem pochváleni. Není totiž možné, aby si lidé v České republice pletli demokracii s anarchií! 

Aby se někdo oháněl Ústavou České republiky a sám nerespektoval zákony je opravdu komické, ale co by jsme chtěli od člověka, který křičí, jak strašně je nemocný, ale celou dobu natáční měl v ruce cigaretku.....

Názor si tedy udělejte sami a můžete se o něj podělit na našem facebooku, v komentářích pod videem.

Video: Policejní zásah proti drzé řidičce před Pražským hradem. Tvrdá, ale naprosto legitimní akce PČR! / YouTube

 autor: Hanz

Komentáře

loudas63

17. 11. 2014

Tento zásah policie, podle mého názoru byl zcela adekvátní. Řidička nerespektovala policisty, že prostor, do kterého se chystala vjet vozidlem byl uzavřen a na jejich výzvu, aby opustila vozidlo neuposlechla, bylo nutno použít donucovacích prostředků. To, že poté asi zkolabovala a zůstala ležet na zemi, je sice špatné ale výsledek tohoto zákroku si zavinila sama.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.