EXCALIBUR
CZUB

Podívejte se, jak si příroda poradila s válkou

 04. 06. 2018      kategorie: Vojenská historie      0 komentářů

Podívejte se na následující fotografie, které ukazují, jak příroda doslova přerostla 2. světovou válku. Přestože během tohoto nejhoršího konfliktu v dějinách lidstva dostala příroda ohromně zabrat, pomalu ale jistě si své válečné jizvy hojí. 

priroda_02
Foto: Příroda si s válečnými artefakty dokáže poradit

Válka se vryje do povědomí lidí na dlouhé roky. Nejhorší lidská katastrofa nestraší jen ty, kteří ji přežili, ale děsí i ty, kteří o ní jen slyšeli.

priroda_00
Foto: Příroda si s válečnými artefakty dokáže poradit

Příroda se s válkou vyrovnává po svém. Názornou ukázkou jsou i tyto fotografie, které byly pořízeny v ruské oblasti Nevsky Pyatachok. Tato oblast byla přípravnou půdou pro blokádu Leningradu německou armádou, při které zemřelo více jak 400 tisíc lidí.

priroda_01
Foto: Příroda si s válečnými artefakty dokáže poradit

Na fotografiích jsou zachyceny helmy, granáty, lopatka a zbraně, které doslova vrosty do stromů. V čase války byly tyto stromy jen pouhými tenkými větvičkami.

priroda_03
Foto: Příroda si s válečnými artefakty dokáže poradit

Vypadá to, jako by sama příroda chtěla uchovat vzpomínku na tragické udosti 2. světové války pro příští generace prostřednicvím tohoto bizarního skanzenu.

ARMY24

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací