EXCALIBUR
CZUB
CZUB

PMSC- Private Military & Security Consulitng

 02. 07. 2015      kategorie: Airsoftové týmy      0 bez komentáře

Jsme airsoftový team z Moravskoslezského kraje, naším vzorem jsou jednotky PMC (Private Military Contractors). Vznikli jsme koncem roku 2013 a momentálně máme 14 členů.

kontrakt_00
Foto: Private Military & Security Consulitng

Snažíme se co nejvíc přiblížit realitě ať už taktikou čí výstrojí. Cvičíme ochranu VIP, drilujeme střelbu, učíme se první pomoci. Trénujeme několikrát do měsíce.

Psali jsme: International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

kontrakt_01
Foto: Private Military & Security Consulitng

Jezdíme jak na velké airsoftové událost (např. Protector, operace Lizzard) tak i na klasické akce v okolí, hlavně na bývalé raketové základně v Leskovci.

kontrakt_02
Foto: Private Military & Security Consulitng

Psali jsme: Airsoftový tým A.S.O.G. Anti terrorist force

Naše jednotka nenosí uniformy s maskovacími vzory, ale jednobarevné oblečení, většinou v barvách coyote, khaki nebo olive drab. Napodobujeme obecně PMC ne žádnou konkrétní jednotku, takže naši členové mají rozsáhlý výběr výstroje. 

Ctíme pravidla fair play a rádi spolupracujeme s ostatními teamy. Pokud máte zájem, stačí nás kontaktovat.

kontrakt_03
Foto: Private Military & Security Consulitng

Taky se snažíme ukázat dětem a rodičům co to je airsoft, jezdíme na dětské tábory a předvádíme ukázky naší činnosti. Tento rok jsme taky spolupracovali na dnu dětí na raketové základně v Leskovci, kde děcka procházeli různé stanoviště a soutěžili mezi sebou v různých military aktivitách.

kontrakt_04
Foto: Private Military & Security Consulitng

Náš kolektiv je přátelský a navzájem se učíme dovednostem. Mimo naši hlavní činnost také chodíme na výšlapy a učíme se jiným military dovednostem jako průzkum, zadržení podezřelé osoby, základy přežití v přírodě atd.

Více o teamu se můžete dozvědět na našich FB stránkách.

 Autor: René Zelinka

CENOVÉ BOMBY (1120)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací