EXCALIBUR
CZUB
CZUB

V Žatci je další Army Friendly podnik: Chrám chmele a piva

 25. 03. 2015      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře
Přidat na Seznam.cz

Projekt Spolku VLČÍ MÁKY se průběžně rozrůstá. Aktuálně v Žatci, kde si vojáci a veteráni, ale také další příslušníci Integrovaného záchranného systému, mohou užít už několik dalších slev (přehled zde). Nově k nim přibyla restaurace a chmelařské muzeum – se slevou 10 % !

chmel_00
Foto: Restaurace a chmelařské muzeum

Chrám chmele a piva je zábavným, poučným komplexem, který vzdává hold tradici světoznámého chmelařského regionu. Prohlídka Chmelařského muzea Žatec je vhodná pro všechny věkové kategorie – seznámíte se při ní (jak jinak) s pěstováním chmele a vařením dobrého piva. Samotný areál je technickou památkou industriální architektury z konce 19. století.

Součástí komplexu je Restaurant U Orloje, vystavěný ve starém chmelovém skladu, díky čemuž má interiér jedinečný vzhled. Uvnitř naleznete i malý pivovar. Můžete tak na vlastní oči vidět, jak se vaří pivo tradičním českým způsobem z místních surovin a také si na něm rovnou pochutnat. Více informací a možnost rezervace naleznete na www.chchp.cz a pokud vás zajímá přehled všech výhod, použijte rozcestník www.armyfriendly.cz.

Slevu na vstupné do muzea a konzumaci v restauraci uplatníte předložením služebního či veteránského průkazu. Vojáci v Aktivní záloze uplatní vojenskou knížku.

chmel_01

CENOVÉ BOMBY (267)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací