EXCALIBUR

Army Burza

Kar 98K od PPS

23. 01. 2021, 02:36
Kar 98K od PPS
Dobrý den, rád bych prodal zbraň Kar 98K od výrobce PPS z mé airsoftové sbírky. Jedná se o nový kousek, pouze odzkoušený doma. Součástí prodeje je zbraň (ve dřevě), zásobník, částečně použitý Green Gas NUPROL 2.0, NOVRITSCH kuličky 0,36g cca 500bb a přepravní kufr SOLOGNAC (Decathlon). Původní cena všeho byla 11 969 Kč, nyní 7 000 Kč - cena je pevná. Z časových důvodů končím s airsoftem. Preferuji SMS a pouze osobní vyzvednutí v Praze, děkuji.
7 000 Kč Kontaktovat inzerenta 735 287 663

SSG24 od NOVRITSCH

23. 01. 2021, 02:35
SSG24 od NOVRITSCH
Dobrý den, rád bych prodal zbraň SSG24 od výrobce NOVRITSCH z mé airsoftové sbírky. Jedná se o nový kousek, pouze odzkoušený doma. Zbraň je určená pro US trh = na začátku zbraně je tzv. orange tip, který se mi bez svěráku nepodařilo sundat, místo něho lze našroubovat adaptér na tlumič. Součástí prodeje je zbraň s M140, čtyři zásobníky Gen2, optika, killflash, bipod, tlumič, adaptér na tlumič vč. šroubu pro uchycení, popruh, úchyty na popruh, jedny kuličky 0,36g 555bb, přepravní kufr (poškozený z přepravy do ČR viz fotografie), rychlonabíječka a sada pro údržbu. Veškeré příslušenství je také od výrobce NOVRITSCH. Původní cena všeho byla 20 010 Kč, nyní 12 000 Kč - cena je pevná. Z časových důvodů končím s airsoftem. Preferuji SMS a pouze osobní vyzvednutí v Praze, děkuji.
12 000 Kč Kontaktovat inzerenta 735 287 663

Prodám Scara-L GBBR WE

23. 01. 2021, 00:49
Prodám Scara-L GBBR WE
Zdravím, prodám Scara-L GBBR od WE, Scar má nastříleno cca 50 zásobníků vše plně funkční ,pouze chybí 2 šroubky viz. Fotka, Scarovi přidám 5x zásobník, tlumič, grip, svítilnu ,kolimátor+ možno za doplatek přidat i pouzdro na Scara v olivě,greengas a propylen i s adaptérem. Důvod prodeje je že není čas a končím se softem, pouze osobní předání Praha, Mělník, Neratovice a po domluvě i jinam, samozřejmostí je faktura(Scar byl kupován v červenci 2019) přenechám ho dál za 7 tis.

Airsoft G36K RIS předpažbí

22. 01. 2021, 23:51
Airsoft G36K RIS předpažbí
Koupím Kovové RIS předpažbí pro G36K
AK-47 Tactical Cyma upgrade 160m/s
Zdravím, prodám AK-47 od Cymy. Uvnitř kompletní upgrade (zesílený mechabox, 9mm kuličková ložiska, zátěžový motor GG, zátěžová kola AT, ocel trn s ložiskem, pružina M150, píst s celokov zuby, hlava pístu dural, chromovaný válec, hlava válce dural, tryska s dvěma o kroužky, CNC hop komora, hop gumiíčka Maple leaf, přesná hlaveň 6,03mm, kabeláž s mosfetem). Na této sestavě má zbraň úsťovou rychlost 160m/s. Na zbrani dodělaná lícnice a lišta k boční montáži. Pažba a předpažbí stříknuto olivovou barvou přes větve. Ke zbrani jeden originál točný zásobník, dva tlačné a jeden točný velkokapacitní (kapacita cca 1000 BB), ten je ale opravovaný, takže spíše jen navíc na opravu/díly. Dále přidám baterii LiPol 11,1V 2200mAh Turnigy a originál popruh, který na fotce chybí. Osobní předání možné v Praze, případně možnost poslání poštou/Zásilkovnou na dobírku v originální krabici.
Dohodou Kontaktovat inzerenta 775 165 955

Přebytky na prodej nebo výměnu

22. 01. 2021, 22:34
Přebytky na prodej nebo výměnu
Dobrý den, mám tu nějaké nepotřebné věci, buď nabídněte cenu nebo něco ve stejné cenové kategorii na výměnu. Eotech je Čína, obal na zbraň od astexu, tlumič airsoftpro.
Dohodou Kontaktovat inzerenta 773 463 360
Karimatka Therm-A-Rest Z-Lite Regular
Poptávám pěnovou karimatku Therm-A-Rest Z-Lite Regular, od firmy Therm-A-Rest Trail (made in USA), barevné provedení coyote/šedá, z materálu EVAZOTE.

Tanaka Works M700 Magpul hunter

22. 01. 2021, 22:19
Tanaka Works M700 Magpul hunter
POPIS: Opakovací puška Remington 700 je základním stavebním kamenem ve výrobním sortimentu u stejnojmenného výrobce zbraní. Tato zbraň je vyráběna v úctyhodném množství variant a také slouží jako základní model systému závěru pro mnoho dalších zbraní. Remington 700 nebo jiné výrobní provedení, používají armádní a policejní jednotky po celém světě, jako nejkvalitnější odstřelovací pušku. Airsoftový model zbraně M700 je vyroben firmou Tanaka Works a vložen do upravené originální pažby hunter z ostré zbraně od firmy Magpul (USA). Zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním pažby, reálnou hmotností a dlouhou celokovovou volně uloženou hlavní, která kopíruje vzhled skutečné zbraně. Zbraň je vybavena úchyty na popruh a montážní lištou pro uchycení puškohledu. Zbraň obsahuje revoluční Hop-Up mechanismus, který lze pohodlně ovládat otočným kolečkem na montážní liště. Ke zbrani lze připevnit i dvojnožku a tlumič. Plynová odstřelovací puška M700 Magpul se vyznačuje dlouhou vnitřní hlavní, která zaručuje výbornou přesnost zbraně. V současné době se jedná o jednu z nejlepších sériově vyrobených odstřelovacích pušek v airsoftu (společně s M24 SWS , M700 A.I.C.S. , M40A1), jejíž dostřel a úsťová rychlost je naprosto bezkonkurenční. Tato nová generace zbraně obsahuje navíc delší trysku, která výrazným způsobem zvyšuje přesnost oproti starším generacím zbraní od firmy TW. // PARAMETRY: Hmotnost zbraně - 3,0 kg ; Režim střelby - opakovací puška ; BlowBack - není (GNB) ; Ráže - 6 mm ; Délka vnitřní hlavně - 580mm (6,03) ; Doporučené střelivo - 0,45g / 0,48g / 0,50g ; Hnací plyn - Guarder RedGas nebo Bernzomatic Propylen ; Provedení Hop-Up - regulovatelný hop-up (guma červená VSR MadBull) ; Zaručený dostřel - 100 metrů ; Zásobník kapacita - 10 BB // UPGRADE: Ve zbrani je nový upgrade od G&G, dále pak nové díly speciálně upravované a na zakázku vyrobené. Veškeré funkční a pevnostně namáhané díly jsou kovové (ocel / dural). Zbraň neobsahuje žádné plastové díly, které by mohly podlehnout stáří či jiným vlivům. // CENA: Nová flinta na redwolfairsoft v USA atakuje částku 50.000 Kč a to v základu bez upgradu. Je to flinta pro fajnšmekry, kteří chtějí spolehlivou flintu, kterou skoro nikdo nemá. // SESTAVIL: HONZYS [CAAS Snipers].
30 000 Kč Kontaktovat inzerenta
Tanaka Works M700 A.I.C.S. (L96A1)
POPIS: Plynová odstřelovací puška M700 A.I.C.S. vychází z reálné předlohy britské zbraně L96A1, která vzešla z firmy Accuracy International. Zbraň je používána v armádách NATO a u speciálních policejních sborů. Airsoftový model zbraně M700 A.I.C.S. je vyroben firmou Tanaka Works. Zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním pažby, reálnou hmotností a dlouhou celokovovou volně uloženou hlavní, která kopíruje vzhled skutečné zbraně. Zbraň je vybavena úchyty na popruh a montážní lištou pro uchycení puškohledu. Zbraň obsahuje revoluční Hop-Up mechanismus, který lze pohodlně ovládat otočným kolečkem na montážní liště. Ke zbrani lze připevnit i dvojnožku a tlumič. Plynová odstřelovací puška M700 A.I.C.S. se vyznačuje dlouhou vnitřní hlavní, která zaručuje výbornou přesnost zbraně. V současné době se jedná o jednu z nejlepších sériově vyrobených odstřelovacích pušek v airsoftu (společně s M24 SWS , M700 Police , M40A1), jejíž dostřel a úsťová rychlost je naprosto bezkonkurenční. Tato nová generace zbraně obsahuje navíc delší trysku, která výrazným způsobem zvyšuje přesnost oproti starším generacím zbraní od firmy TW. // PARAMETRY: Hmotnost zbraně - 4,5 kg ; Režim střelby - opakovací puška ; BlowBack - není (GNB) ; Ráže - 6 mm ; Délka vnitřní hlavně - 580mm (6,03) ; Doporučené střelivo - 0,45g / 0,48g / 0,50g ; Hnací plyn - Guarder RedGas nebo Bernzomatic Propylen ; Provedení Hop-Up - regulovatelný hop-up (guma červená VSR MadBull) ; Zaručený dostřel - 100 metrů ; Zásobník kapacita - 29 BB // UPGRADE: Ve zbrani je nový upgrade od G&G, dále pak nové díly speciálně upravované a na zakázku vyrobené. Veškeré funkční a pevnostně namáhané díly jsou kovové (ocel / dural). Zbraň neobsahuje žádné plastové díly, které by mohly podlehnout stáří či jiným vlivům. // CENA: V této sestavě vychází na nějakých 30.000 Kč. Je to flinta pro fajnšmekry, kteří chtějí spolehlivou flintu, kterou skoro nikdo nemá. // SESTAVIL: HONZYS [CAAS Snipers].
15 000 Kč Kontaktovat inzerenta

Tanaka Works M700 Police

22. 01. 2021, 22:16
Tanaka Works M700 Police
POPIS: Opakovací puška Remington 700 je základním stavebním kamenem ve výrobním sortimentu u stejnojmenného výrobce zbraní. Tato zbraň je vyráběna v úctyhodném množství variant a také slouží jako základní model systému závěru pro mnoho dalších zbraní. Remington 700 nebo jiné výrobní provedení, používají armádní a policejní jednotky po celém světě, jako nejkvalitnější odstřelovací pušku. Airsoftový model zbraně M700 Police je vyroben firmou Tanaka Works. Zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním pažby, reálnou hmotností a dlouhou celokovovou volně uloženou hlavní, která kopíruje vzhled skutečné zbraně. Zbraň je vybavena úchyty na popruh a montážní lištou pro uchycení puškohledu. Zbraň obsahuje revoluční Hop-Up mechanismus, který lze pohodlně ovládat otočným kolečkem na montážní liště. Ke zbrani lze připevnit i dvojnožku a tlumič. Plynová odstřelovací puška M700 Police se vyznačuje dlouhou vnitřní hlavní, která zaručuje výbornou přesnost zbraně. V současné době se jedná o jednu z nejlepších sériově vyrobených odstřelovacích pušek v airsoftu (společně s M24 SWS , M700 A.I.C.S. , M40A1), jejíž dostřel a úsťová rychlost je naprosto bezkonkurenční. Tato nová generace zbraně obsahuje navíc delší trysku, která výrazným způsobem zvyšuje přesnost oproti starším generacím zbraní od firmy TW. // PARAMETRY: Hmotnost zbraně - 3,5 kg ; Režim střelby - opakovací puška ; BlowBack - není (GNB) ; Ráže - 6 mm ; Délka vnitřní hlavně - 580mm (6,03) ; Doporučené střelivo - 0,45g / 0,48g / 0,50g ; Hnací plyn - Guarder RedGas nebo Bernzomatic Propylen ; Provedení Hop-Up - regulovatelný hop-up (guma červená G&G) ; Zaručený dostřel - 80 metrů ; Zásobník kapacita - 10 BB // UPGRADE: Ve zbrani je nový upgrade od G&G, dále pak nové díly speciálně upravované a na zakázku vyrobené. Veškeré funkční a pevnostně namáhané díly jsou kovové (ocel / dural). Zbraň neobsahuje žádné plastové díly, které by mohly podlehnout stáří či jiným vlivům. // CENA: V této sestavě vychází na nějakých 30.000 Kč. Je to flinta pro fajnšmekry, kteří chtějí spolehlivou flintu, kterou skoro nikdo nemá. // SESTAVIL: HONZYS [CAAS Snipers].
13 000 Kč Kontaktovat inzerenta
Plynový zásobník pro KJW / Tanaka
Plynový zásobník pro M700 / M24 / M40 od KJW / Tanaka. Zásobník je po repase, vše těsní a funguje jak má. Na dně zásobníku je záslepka - možno napojit na HPA. Kapacita zásobníku 10 ran. Dopadová plocha měněná - málo doklepaná.
Maska/náhubek s krytem přes uši - Multicam
Minimálně použitá, jak nová. Značka STRIKE. Pořizovací cena 370 Kč.
Laser - Weaver Adjustable Green Laser [PBS-Gear]
Použitý, jak nový. RIS objímka. Nástřik Krylon. Pořizovací cena 1.600 Kč. Takový ten zelený ,,na letadla,,.

Retro torna / postapo

22. 01. 2021, 22:13
Retro torna / postapo
Použitá, zachovalá.

lct e&l ak74

22. 01. 2021, 21:45
lct e&l ak74
zdravím predám ak74 e&l drevo kov + všetko diely pôvodne( drevenná pažba, dust cover) v zbrani full up. robený technikom takže kvalita (procesorovka ,vzducharina hlaveň kolesa piest všetko up) predávam iba zdôvodu nevyužitia mám viacero zbraní takže zlavu nedávam alebo vymením ak74 e&l za PP-19-01 VITYAZ
10 000 Kč Kontaktovat inzerenta 904 076 479
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací