EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Rambo: Poslední krev aneb zbývá ještě jedna bitva

 22. 08. 2019      kategorie: Army zábava      3 komentáře

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty. 

R_00096_RC
Foto: Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu. 

Psali jsme: Podívejte se, jak si vytvořit z kartonu funkční model kulometu M60

R_00861_R
Foto: Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu.  

„Jde k vám smrt a není nic na světě, co by vám pomohlo ji zastavit“, říká John Rambo klidně a s rozmyslem směrem ke gangu mexického drogového kartelu. Každý, kdo o Rambovi někdy slyšel, ví, že není důvod mu nevěřit.  Bůh zná slitování, John ne.

R_03136_R
Foto: „Jde k vám smrt a není nic na světě, co by vám pomohlo ji zastavit“, říká John Rambo klidně a s rozmyslem směrem ke gangu mexického drogového kartelu.

Psali jsme: Podívejte se na čokoládové militarie, které jsou téměř k nerozeznání od originálu

Poprvé s krátkými vlasy, poprvé bez čelenky, poprvé u sebe doma, poprvé unavený. Zato stále s lukem a ikonickým nožem. John Wick a další zabijáci dneška jsou sice elegantní a cool. Ale tohle je Rambo, který i na zemi umí rozpoutat peklo. Svoje nepřátele pokosil mnohem dřív, než dnešní tanečníci. Kruh se uzavírá.

R_04933_R
Foto: První záběry z filmu, které Stallone osobně představil na festivalu v Cannes, vzbudily velká očekávání. 

První záběry z filmu, které Stallone osobně představil na festivalu v Cannes, vzbudily velká očekávání. Atmosféra, boj s vlastní minulostí a důraz na samotnou postavu slibují skutečné důstojné rozloučení s filmovou sérií a postavou, která se stala skoro synonymem akčního žánru. Díky vykreslení zlomeného zabijáka, který ztratil svou sílu, se řada lidí nebojí srovnávat film s nadšeně přijatým Loganem. Logická otázka tedy zní. Zůstane John Rambo naživu i poté, co bude poslední krev prolita?

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Oleg

08. 09. 2019

Mexický způsob živata Američan hned tak nepochopí
Dlouhověkost – „mexický způsob života“ A o tom to je.....
V malé mexické vesničce přiráží ke břehu loďka. Americký turista chválí mexickému rybáři kvalitu jeho úlovku a ptá se ho, jak dlouho mu trvalo, než to nalovil. "Ne moc dlouho." "Tak proč jste tedy nezůstal chytat o něco déle a nenachytal jich víc?" Mexičan mu vysvětluje, že jeho malý úlovek je pro jeho potřeby a potřeby jeho rodiny dostačující. "Ale co děláte ve zbylém čase?" "
Vstávám pozdě, trochu rybařím, hraji si s dětmi, mám siestu s manželkou, večer jdu do vesnice podívat se za přáteli, dát si pár panáků, zahrát si na kytaru a zazpívat pár písniček...
Mám plný život..." Američan ho přeruší: "Mám vzdělání MBA na Harvardu a můžu vám pomoct. Začnete tím, že budete denně rybařit o něco déle. Pak můžete prodávat ty ryby, které ulovíte navíc. Za tento zvláštní příjem si můžete dovolit větší loď, pak si můžete koupit druhou a třetí a tak dále, až budete mít flotilu rybářských lodí. Místo prodeje ryb překupníkům můžete obchodovat přímo se zpracovatelskými závody nebo si dokonce nějakou takovou továrnu sám otevřít.
Můžete pak odjet z téhle malé vesničky do Mexico City, Los Angeles nebo třeba do New Yorku! Odtud můžete řídit obrovský podnik." "Jak dlouho by to trvalo?," ptá se Mexičan."20, možná 25 let," povídá Američan."A potom?" "Co, potom? Teď právě to začne být opravdu zajímavé," směje se Američan. "Až se vaše obchody doopravdy hodně rozrostou, začnete prodávat sklady a vyděláte milióny!" "Milióny?
Skutečně? A potom?" "Potom můžete jít do důchodu, usadit se v malé klidné vesničce blízko pobřeží, dlouho spát, hrát si s dětmi, trochu rybařit, mít siestu a trávit večery popíjením s přáteli!"........................

Jungemann

31. 08. 2019

Jojo, bude, důchodci musí povinně aby se podívali jak žijí a co vydrží americký důchodce. Já bych fakt byl pro odchod do důchodu v 70 letech. Když to dokáže Rambo, dokážeme to také:flag_um::grin:

Emil

22. 08. 2019

v kinech od 19.září -zas bude narváno !
https://www.youtube.com/watch?v=X1cduO-YVcg

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací