EXCALIBUR

Reklama

Co je vlastně ARMYWEB.cz?
ARMYWEB.cz je největším lifestylovým internetovým magazínem v ČR zaměřeným primárně na army/military, outdoor/bushcraft komunitu. K dnešnímu dni se průměrná návštěvnost ARMYWEB.cz pohybuje přes 8.200 lidí denně, každý den je podáno několik zajímavých článků, videí, obrázků apod. a díky naší neustálé péči o projekt se tento neustále vyvíjí.

Kdo ARMYWEB.cz navštěvuje?
Návštěvníci ARMYWEBU jsou většinou aktivní muži ve věku od 15ti do 60ti let, kteří se chtějí něco nového ze světa military nejen dozvědět, ale i pobavit.

Jakým způsobem mohu vést reklamu na ARMYWEBU?
Nabízíme reklamní kampaně formou bannerů o různých velikostech (viz níže). Obecně platí pravidlo: větší banner-vyšší účinnost. Banery jsme schopni, na základě vašich požadavků, zhotovit ZDARMA.

Nabízené reklamní plochy:

  1. Banner HEADLINE (990x120px, č.1) - zobrazení ve všech úrovních serveru
  2. Banner SIDEBAR (120x600 px, č.2) - zobrazení ve všech úrovních serveru
  3. Banner SQUARE (300x300 px, č.3) - zobrazení ve všech úrovních serveru
 
 
Co se děje během reklamní kampaně?
V průběhu reklamní kampaně probíhá neustálá komunikace mezi námi a klientem s cílem průběžně konzultovat výsledky kampaně, popř. kampaň modifikovat. Klient má také právo během kampaně banner několikrát upravit.

Jaké jsou časové období pro kampaň?
Minimální doba reklamní kampaně jsou 3 měsíce, což je optimální doba pro zjištění úspěšnosti kampaně. Další možná období jsou 6 měsíců a 1 rok. Před expirací kampaně je klient vždy s předstihem (cca týden) vyrozuměn a automaticky získává právo na prodloužení pronájmu reklamní plochy.

Koho mám kontaktovat?
Pokud byste rádi měli reklamu na našem serveru, volejte na tel. 736 104 190 nebo pošlete email na info@armyweb.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací