EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Veterán na invalidním vozíku dojal svou manželku. Vstal, aby si s ní mohl zatančit na jejich svatbě

 24. 11. 2014      kategorie: Události      0 bez komentáře

Pokud opravdu chcete, je možné úplně všechno. Pokud jste na vozíku a lékaři vám řeknou, že již nikdy nebudete chodit, tak to ještě neznamená, že si nezatančíte na vlastní svatbě...

Joye Johnson je válečným veteránem z Afghánistánu. Na dalekém východu měl štěstí, nic se mu nestalo. Ale jen co se vrátil do své rodné země, potkala ho nehoda na motorce. Při poranění páteře došlo k poškození míchy a lékaři mu řekli, že již nikdy nebude chodit.

V té době byl se svou překrásnou Michelle pouhé čtyři měsíce. Všem bylo jasné, že se s ním rozejde. Přece nebude žít s invalidou. Ta ale všechny překvapila. Nejen, že od něj neodešla, pečlivě se o něj stará a nyní si ho dokonce vzala za muže.

Psali jsme: Akce Cihelna 2013

Joye nemá možnost to své holce jakkoliv vrátit. Ale dělá, co může. Na svatbu připravil jedno nečekané překvapení, hodně nečekané. Za pomoci speciálního přístroje vstal z vozíku a vyzval svou manželku k tanci. Neuvěřitelně dojemná scéna.

Video: Veterán na invalidním vozíku dojal svou manželku. Vstal, aby si s ní mohl zatančit na jejich svatbě / YouTube

Psali jsme: Podívejte se, kdy a kde se na světě odehrály všechny významné bitvy za posledních čtyři a půl tisíce let

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací