EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Veterán na invalidním vozíku dojal svou manželku. Vstal, aby si s ní mohl zatančit na jejich svatbě

 24. 11. 2014      kategorie: Události      0 bez komentáře

Pokud opravdu chcete, je možné úplně všechno. Pokud jste na vozíku a lékaři vám řeknou, že již nikdy nebudete chodit, tak to ještě neznamená, že si nezatančíte na vlastní svatbě...

Joye Johnson je válečným veteránem z Afghánistánu. Na dalekém východu měl štěstí, nic se mu nestalo. Ale jen co se vrátil do své rodné země, potkala ho nehoda na motorce. Při poranění páteře došlo k poškození míchy a lékaři mu řekli, že již nikdy nebude chodit.

V té době byl se svou překrásnou Michelle pouhé čtyři měsíce. Všem bylo jasné, že se s ním rozejde. Přece nebude žít s invalidou. Ta ale všechny překvapila. Nejen, že od něj neodešla, pečlivě se o něj stará a nyní si ho dokonce vzala za muže.

Psali jsme: Slavnostní přísaha nových studentů Univerzity obrany

Joye nemá možnost to své holce jakkoliv vrátit. Ale dělá, co může. Na svatbu připravil jedno nečekané překvapení, hodně nečekané. Za pomoci speciálního přístroje vstal z vozíku a vyzval svou manželku k tanci. Neuvěřitelně dojemná scéna.

Video: Veterán na invalidním vozíku dojal svou manželku. Vstal, aby si s ní mohl zatančit na jejich svatbě / YouTube

Psali jsme: Brutální video bojovníka ISIL, které končí jeho headshotem

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (328)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací