EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Zaměstnanci firmy BenShot dostanou od svého šéfa opravdu originální vánoční dárek

 30. 11. 2018      kategorie: Události      1 komentář

Americká firma BenShot, která prodává ručně vyráběné sklenice, se rozhodla dát svým zaměstnancům netradiční firemní benefit – zbraň dle vlastního výběru.

BenShot je americká firma se sídlem v městečku Hortonville, stát Wisconsin. Předmětem podnikání je výroba a prodej neobvyklých „prostřílených“ sklenic s různými motivy. 

obr_01
Foto: Vskutku netradiční vánoční dárek dostali zaměstnanci firmy BenShot

Psali jsme: Black Weekend v MARINES-SHOP - slevy 10-40 %

Ben Wolfgram, majitel firmy, se rozhodl odměnit všech svých 16 zaměstnanců netradičním vánočním benefitem. Každý si mohl vybrat zbraň v maximální hodnotě 500$ (tedy asi 11 000 Kč). Má to ovšem podmínku – každý ze zaměstnanců musel podstoupit kurz bezpečného zacházení se zbraní. Až po doložení o absolvování kurzu měl zaměstnanec nárok benefit využít.

Podle majitele firmy se nejedná o nijak zvláštní krok, zbraně totiž zapadají do jejich firemní kultury. Výrobky jsou totiž velice oblíbené mezi ozbrojenými složkami. Navíc někteří zaměstnanci jsou váleční veteráni. Na druhou stranu se ve firmě najdou lidé, kteří zbraň nikdy nedrželi v ruce. Proto se B. Wolfram rozhodl podmínit využití benefitu absolvováním kurzu.  

obr_03
Foto: Firma BenShot se zabývá výrobou originálních "prostřílených" sklenic

Psali jsme: Podívejte se na záznam vojenské přehlídky, která se konala v Moskvě při příležitosti oslav Dne vítězství

Téměř všichni zaměstnanci patří k zastáncům legálního držení zbraní, tudíž dárek velice rádi přijali. Pouze dva zaměstnanci nabídku odmítli, avšak své rozhodnutí nakonec po absolvování kurzu přehodnotili.

Podle B. Wolframa je obdarování zaměstnanců zbraněmi dle jejich vlastního výběru součást snahy o podporu lepší osobní bezpečnosti a zároveň budování kolektivu. Neobává se ani násilí mezi zaměstnanci, protože se jedná o malou firmu a všichni se dobře znají. 

obr_02
Foto: Po originálních sklenicích je velká poptávka

Nutno dodat, že se jedná o velice originální a praktický vánoční dárek, který pan Wolfram rozhodl věnovat svým zaměstnancům. Takový benefit by určitě ocenilo mnoho zaměstnanců i u nás v České republice.

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Delta

24. 02. 2019

Zaměstnanci mohou rovněž obdařit své blízké, známé i neznámé - Popis služby DarujHovno.cz

Darujhovno.cz je zcela jedinečný projekt v České a Slovenské republice. Jde o anonymní zásilkovou službu, která na základě objednávky na této stránce připraví a doručí na libovolnou adresu v České nebo Slovenské republice balíček se sloním trusem, resp. 100% organickým bio hnojivem. Poštovné i bálné je již zahrnuto v ceně hovna!
Ihned po přijetí Vaší objednávky slona nakrmíme a společně, s napjetím a dojetím čekáme. Jakmile přijde ten správný čas, zásilku zabalíme a ihned expedujeme!
Bohužel nejsme schopni ovlivnit trávicí postupy našeho slona, proto nemůžeme garantovat dodací lhůtu. Odeslání však zpravidla proběhne v nejbližších následujících pracovních dnech po přijetí platby.
https://darujhovno.cz/

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací