EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Anareus sponzoruje vybrané airsoftové tábory

 13. 02. 2019      kategorie: Airsoftové akce      0 bez komentáře

Naše airsoftová prodejna je dlouholetým partnerem mnoha airsoftových akcí (Lizzard, Protector, Kandahar, Bloody Sunrise, Válka!!! od AIRSOFTWARS, Blue Valley Series od MFC), airsoftových táborů (Bunkrák, Military camp od Airsoft - MPS z.s.) a airsoftových kroužků a organizací (FUN ARENA, Dobrodružná airsoftová setkání, Dům dětí a mládeže Benešov).

Anareus_sponzoring_tabory

Jelikož razíme heslo, že se zbraněmi jen bezpečně, tak jsme velice rádi, že zde existují organizace, které se věnují vzdělávání nejmladších ve věci bezpečné manipulace, základními bezpečnostními návyky a výcvikem.

Psali jsme: Report z akce Lizzard IV

I proto jsme se rozhodli spustit Anareus sponzoring pro airsoftové tábory ve větší míře, než jsme dělali do teď. Na nejmladších hráčích nám záleží a chceme, aby se pro ně tento koníček stal zábavou, nikoli otravou.

Pokud s námi toto sdílíte a plánujete airsoftový tábor tak nás neváhejte kontaktovat skrze email: airsoft@anareus.cz, kde do předmětu uvedete "Sponzoring pro airsoftové tábory".

Podmínky pro udělení sponzoringu Vám následně pošleme.

Psali jsme: Dark Dawn - Armored Fist - videoreport

 Autor: Anareus

CENOVÉ BOMBY (1406)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací