EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Anareus sponzoruje vybrané airsoftové tábory

 13. 02. 2019      kategorie: Airsoftové akce      1 komentář

Naše airsoftová prodejna je dlouholetým partnerem mnoha airsoftových akcí (Lizzard, Protector, Kandahar, Bloody Sunrise, Válka!!! od AIRSOFTWARS, Blue Valley Series od MFC), airsoftových táborů (Bunkrák, Military camp od Airsoft - MPS z.s.) a airsoftových kroužků a organizací (FUN ARENA, Dobrodružná airsoftová setkání, Dům dětí a mládeže Benešov).

Anareus_sponzoring_tabory

Jelikož razíme heslo, že se zbraněmi jen bezpečně, tak jsme velice rádi, že zde existují organizace, které se věnují vzdělávání nejmladších ve věci bezpečné manipulace, základními bezpečnostními návyky a výcvikem.

Psali jsme: Berget 11

I proto jsme se rozhodli spustit Anareus sponzoring pro airsoftové tábory ve větší míře, než jsme dělali do teď. Na nejmladších hráčích nám záleží a chceme, aby se pro ně tento koníček stal zábavou, nikoli otravou.

Pokud s námi toto sdílíte a plánujete airsoftový tábor tak nás neváhejte kontaktovat skrze email: airsoft@anareus.cz, kde do předmětu uvedete "Sponzoring pro airsoftové tábory".

Podmínky pro udělení sponzoringu Vám následně pošleme.

Psali jsme: Rainbow Six Siege - Team S.G.T.S

 Autor: Anareus

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

18. 03. 2019

Správná trefa chce mít informace
Tak tuhle stránku si dá asi každý do oblíbených.....
http://www.pantax.cz/

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací