EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Bizarní propagační video ázerbajdžánské armády

 11. 10. 2020      kategorie: Události      10 komentářů
Přidat na Seznam.cz

Ázerbajdžán v současné době plní novinové články a titulky vzhledem ke konfliktu na území Náhorního Karabachu, kde probíhá otevřená válka proti Arménii. Zhruba v době eskalace tohoto konfliktu se na YouTube objevil oficiální propagační klip ázerbajdžánských ozbrojených sil, který… no však se podívejte sami.

Video: Zhruba v době eskalace tohoto konfliktu se na YouTube objevil oficiální propagační klip ázerbajdžánských ozbrojených sil, který… no však se podívejte sami. / YouTube

Hodnocení současné politické situace mezi Ázerbájdžánem a Arménií necháme na povolanějších, výše uvedené propagační video však stojí za to. Obsahuje vše, co pořádná propaganda má, tedy srdceryvné výlevy ústředních postav a jejich brilantní herecké výkony, přehlídku techniky, nějakou tu stranickou propagandu prezidenta Alijeva a spoustu dalších "cool" záběrů, za které by se nemuselo stydět lecjaké Call of Duty. Název díla je Atəş, tedy oheň.

azer_TIT
Foto: Ázerbajdžán v současné době plní novinové články a titulky vzhledem ke konfliktu na území Náhorního Karabachu, kde probíhá otevřená válka proti Arménii. | Ázerbajdžánské ozbrojené sily / Public domain

Hudební podkres se nese v rockovém, až lehce rádoby metalovém stylu a během více než čtyřminutové stopáže se divákovi představí snad všechny části ázerbajdžánských ozbrojených složek, od pěchoty, přes motorizované, mechanizované, dělostřelecké a další jednotky. Samozřejmostí je také několik akčních záběrů letectva, které nesmí chybět.

Načasování zveřejnění tohoto videa s největší pravděpodobností není dílem náhody vzhledem k tomu, co se v současné době děje. Jestli je určené primárně domácímu publiku s cílem zvednutí podpory a důvěry v domácí armádu, nebo jde o jakousi formu demonstrace síly, to ať si vyhodnotí každý po svém.

 Autor: Dominik Zuna

CENOVÉ BOMBY (558)

Komentáře

Monarchista

15. 10. 2020

Zbytečná diskuze. Bohužel zde Armeni by měli svoji chybu přiznat, tahají za kratší konec lana.
Rusové o Armenech hovoří jako o bandě Židů, Cikánů což mně docela vyděsilo. Kde je pravda, nikdo neví, snad jen dle toho jaké čtete noviny.

Petr

12. 10. 2020

Karlíku nebuť tak skromný stačí se podívat na EU, vždiť to je samy maoista vis José Manuel Barroso, ultaralevíčák člen dělnické strany Norska Jens Stoltenberg a mužem pokračovat Merklovou a končit naším generálem Petrem Pavlem člem KSČ..... tohle nemá cenu :)

Jura

12. 10. 2020

Jak uz jsem psal, armádní videa jsou takřka vždy ukrutný hnůj a tohle neni vyjímka, směs patosu a ostatních bizardností tak typických pro život v armádě. Vždy s důrazem podle konkrétního zadavalele, Amerika kde z toho patos teče proudem, Rusové matka Vlast odkaz na slavná výtězství akce ve velkém stylu. Tenhle extrém nezachrání ani pěkně slečny (těch se rusové v propagaci taky neboji). Relativně normální koukatelnou záležitost jsem viděl snad jen od Němců.

Alan

11. 10. 2020

Naše modernizované Dany se tam také mihly .:blush:

Petr

11. 10. 2020

Karliku, slo mi jen o to jestli nahodou nepouzivas dvoji metr ;) Vse tebou a mnou vyjmenovane jsou chyby, ktere se deji co je lidstvo lidstvem..stim uz nic nenadelame. A nebud takovy fanatik ono se trochou chovas jak svazaci za komara...ty zas meli vsude imperialisty, ty bolseviky a komaunisty, te pic :wink:

Petr

11. 10. 2020

Karliku jen doufam, ze az tu bude clanek a nejakem 20.mil narode, na ktery se jaksi zapomelo pri deleni osmanske rise a momentalne je rozdelen tremi staty, ze se take schodnem na tom, ze je to jen ukazka hlouposti tehdejsich vudcu a mocnosti :wink:

Petr

11. 10. 2020

Karliku 3 a proc bych to mel jako psat? Jsou to dva samostatne staty. To same se da napsat o blizkem vychode kde se delaly hranice podle pravitka ;) Takze co si tou pravdou chtel vlastne rict? Ze to byla chyba? No to se vi a co s tim udelas?

Petr

11. 10. 2020

Karliku...kdybys nebyl zaslepen nenavisti, vedel bys ze Nahorni Karabach je neuznana republika jako soucast Armenie i RF. Bohuzel pro Rusaka je to dosti spatna a nechtena situace pac i s Azerbajdzanem ma nejakou smlouvu a oboum prodava zbrane. Tak alespon, ze dohdli jako sprostretkovatel jaks taks primeri..

kolop

11. 10. 2020

A co ty naše Dany ?

Martin23

11. 10. 2020

K vyhodnocení by asi bylo nejdůležitější rozumět textu písně.
Osobně bych to viděl na video náborové.

https://www.youtube.com/watch?v=K8a7b3Qpc6k
Naše náborové video.

https://www.youtube.com/watch?v=ml0M_HuMbhY&feature=emb_rel_end
US video

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací