EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Black Rifle Coffee Company - káva přímo z USA, kterou si vyrábějí sami váleční veteráni!

 29. 03. 2017      kategorie: Army testy      0 bez komentáře
Přidat na Seznam.cz

Pražírna Black Rifle Coffee Company, založena bývalým příslušníkem amerických speciálních sil Evanem Haferem, je zaměřena na zakázkové pražení kávy z těch nejlepších surovin zejména pro military komunitu!

aaSpolečnost BRCC zaměstnává výhradně válečné veterány!

Pražení kávy se stalo jedním z hlavních koníčků Evana a během svého působení v ozbrojených složkách jej zdokonaloval spolu se svými střeleckými dovednostmi.

11011232_563736070430962_2759842498251350863_nEvane Hafer osobně při ochutnávce kávy BRCC

Dnes, s mnohaletou praxí a řádném testování vlastní upražené kávy společně s početnou komunitou válečných veteránů provozují malou pražírnu v americkém Utahu.

aaddw

Vy máte nyní díky borcům z Army a Outdoor obchodu MARINES SHOP jedinečnou možnost ochutnat to nejlepší, co pijí váleční veterání i aktivně sloužící vojáci po celých Spojených státech Amerických.

Kluci se stali prvním, oficiálním distributorem této značky v Evropě a tak si při výběru vybavení do Vaší mise mimo značek jako CamelBak, Lowa, Salomon, Mystery Ranch, Arc'teryx leaf, Oakley a další můžete vybrat i to nejdůležitější! KAFE, bez kterého každý ,,operátor" padá na hubu....

adwPropagaci kávy mají borci z BRCC zvládnutou na jedničku :-D

A co vůbec od takové kávy můžete očekávat? Jak vlastně chutná? V čem že je to kafe z US jiný? Společně se podíváme se na jedenu z nejpopulárnějších ,,příchutí" - Caffeine and Hate Blend a její opravdu osobitý popis, přímo od BRCC!

,,Naděje, sny a motivační plakáty koťat jsou palivem lidí, kteří žijí průměrností. Pro ty z nás, kteří mají za sebou dny beze spánku, skákání z mise do mise, překonávání sami sebe s náloží vybavení a munice takové váhy, kterou si obyčejný smrtelník nedokáže ani představit, ti kteří sedí v policejním autě, sanitce nebo hasičském voze, nebo kteří prostě pracují aby ostatní smrtelníci mohli žít své ideální životy s plakátama koťat na zdi, je palivo složeno ze dvou věcí Caffeine a Hate ! Směs z produkce malé americké pražírny Black Rifle Coffee Company, kterou vlastní a provozují bývalí členové amerických speciálních jednotek. Směs Caffeine and Hate je středně pražená káva tvořena mixem zrn Arabica a Robusta z Brazílie. Šálek této kávy má největší obsah kofeinu z produkce Black Rifle Coffee Company a není vhodná pro začátečníky v pití kávy a pro lidi se slabým srdcem stejně tak se nehodí pro ty kdo kávu sladí"!

TIP na servírování: Nejlépe si vychutnáte degustaci čerstvě namletých kávových zrn podávaných v rohu jednorožce, zalité slzami nepřátel a okořeněné špetkou střelného prachu a křídy! V každém doušku cítíte chuť svobody a vůni vítězství!

Video: Black Rifle Coffee Company - káva přímo z USA, kterou si vyrábějí sami váleční veteráni!  / YouTube

 Autor: BRCC

CENOVÉ BOMBY (388)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací