EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Chrudimáci míří do Afghánistánu

 21. 03. 2016      kategorie: Armáda ČR v akci      1 komentář

Během pár týdnů odletí po roce příprav více jak 150 našich vojáků do Afghánistánu s úkolem střežit leteckou základnu Bagram. Jejich mise potrvá půl roku. Do Afghánistánu odletí jak zkušení veteráni, kteří mají za sebou i tři mise, tak i nováčci, pro které bude tato zahraniční mise jejich první.

Vojáci budou aktivně patrolovat na zemi i ve vzduchu v okolí Bagramu. Budou při tom využívat vrtulníky i speciální obrněná vozidla MRAP.

Našim hochům přejeme šťastnou cestu a ať se všichni vrátí zpátky v pořádku!

Psali jsme: Nové propagační video 4. brigády rychlého nasazení AČR


Video: Chrudimští výsadkáři odlétají do Afghánistánu - 17.3.2016 / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (551)

Komentáře

runner

27. 03. 2016

To jo, Evropu zaplavujou milony nelegálních imigrantů, mezi kterýma se bez pochyby vyskytujou taky agenti islámskýho státu a jiní vymaštěnci co mají plnou hlavu řezání krků a sebevražedných atentátů na nás a naše děti, ale naši vojáci míří do Afghánistánu. Tam nám budou určitě hodně platní. Ale třeba po návratu dostanou taky nějaký ty medaile:

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15090-to-se-ct-ponekud-vymklo-kontrole-vystoupeni-malo-provereneho-hosta-v-ct24.aspx

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací