EXCALIBUR
CZUB
CZUB

CLAWGEAR - armádní značka špičkového oblečení

 15. 05. 2014      kategorie: Army testy      0 bez komentáře

Značka CLAWGEAR rozšiřuje nabídku taktického oblečení a vybavení pro nejnáročnější. Vyznačuje se důrazem na detail a vychytávky tak, aby vše bylo maximálně funkční, pohodlné a odolné.

O vynikajícím renomé značky jistě hovoří i to, že CLAWGEAR vystřídal značku Arcteryx na postu dodavatele pro speciální síly rakouské armády.

Dnes vám blíže představíme bojové kalhoty STALKER. Primárním rozpoznávacím znakem jsou integrované chrániče kolen, které lze v případě potřeby samozřejmě vyjmout. Kapsy jsou uzpůsobeny tak, aby nebyl problém se do nich dostat i v rukavicích.

Psali jsme: Boty do služby za vlastní peníze?! Jaké "kanady" si vybere voják u bojového útvaru....

clawgear
Foto: Bojové kalhoty STALKER

V nohavicích je stahovatelný návlek proti vnikání nečistot do bot horem. Cargo kapsy mají dva oddíly, první je dostupný jen po odklopení chlopně kapsy, druhý je na zapínání na knoflík. Obsahuje gumové úchyty např. na zásobníky nebo lahev s pitím. Vysoký polstrovaný pas zajišťuje, že záda a ledviny budou vždy v pohodlí.

Bojové kalhoty STALKER vás tedy na holičkách nenechají. Dostupné jsou v barvách BK, OD, CT, MultiCam, A-TACS FG, A-TACS AU a Vegetato.

Psali jsme: Testování nového maskovacího vzoru MULTICAM TROPIC v našich podmínkách

clawgear
Foto: Bojové kalhoty STALKER jsou ručně vyráběné

Značku CLAWGEAR na náš trh dováží firma Kerberos Tactical a kalhoty STALKER (a samozřejmě nejen je) si můžete prohlédnout a vyzkoušet v prodejně na adrese Vřesová 7, Praha 8.

 Autor: Redakce

CENOVÉ BOMBY (570)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací