EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Extrémně náročný trénink amerického mariňáka Michaela Eckerta

 21. 09. 2019      kategorie: Zahraniční armády      4 komentáře
Přidat na Seznam.cz

Příslušníci americké Námořní pěchoty se pokládají za nejlepší americké vojáky, kteří podstupují jeden nejtvrdších výcviků na světě. Kromě psychické odolnosti se od těchto elitních vojáků očekává vynikající fyzická kondice. Jak si svoji fyzičku udržuje jeden z mariňáků, Michael Eckert, se můžete podívat v níže uvedených videích. Nutno podotknout, že se jedná o úctyhodné výkony, které časté téměř popírají fyzikální zákony.

Video: Extrémní tréning příslušníka U.S. Marine Corps / YouTube

Námořní pěchota Spojených států amerických (United States Marine Corps, USMC), často označované jen Marines, US Marines je složka Ozbrojených sil USA. Slouží v ní 182 000 aktivních vojáků a 38 500 rezervistů. Provozuje 1199 letadel.

marinak_03
Foto: Příslušníci americké Námořní pěchoty se pokládají za nejlepší americké vojáky | marines.mil

Příslušníci americké Námořní pěchoty se pokládají za nejlepší americké vojáky. V boji jsou většinou nasazeni jako první, mající za úkol prorazit nepřátelské linie, zatímco armáda se teprve mobilizuje. Námořní pěchota se proslavila pomocí jejího obojživelného boje za druhé světové války proti Japonsku. Americká Námořní pěchota nepoužívá jen pěší vojáky, ale i bojové letouny, vrtulníky, tanky a různá bojová vozidla.

tra
Foto: Kromě psychické odolnosti se od těchto elitních vojáků očekává vynikající fyzická kondice | marines.mil

Námořní pěchota Spojených států je sice jednou z pěti samostatných částí amerických Ozbrojených sil, ale administrativně spadá pod Americké námořnictvo. S námořnictvem mívá často společná cvičení, mariňáci navíc většinou útočí z moře, takže využívají plavidla amerického námořnictva.

Od roku 2002 USMC používá nové uniformy s digitální kamufláží MARPAT v lesní, pouštní, a nově i sněžné verzi. Tyto uniformy nahradily starší Battle Dress Uniform.

Video: Extrémní tréning příslušníka U.S. Marine Corps / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (558)

Komentáře

Občan

01. 10. 2019

Dotaz:
Franto, kdo porazil nacistické Německo a dobyl Berlín???
a, SSSR
b, Anglie
c, Francie

Monarchista

26. 09. 2019

Nechte Frantu v klidu. Je to vždy oživení diskuze on vše ví a zná a potom se diví, že jej nikdo nebere vážně. Byl jsem kdys na mítinku pana Cibulky. Z počátku byl sál naplněný, ale ke konci pár lidí. Cibnulka se ukázal jako psychopat,nejednou je Cibulka tabu?

Franta

23. 09. 2019

Oproti Sovětským trotlům znám dějiny skutečně lépe - minimálně v bodech kde sovětčíci putinovci vykládají dějiny svým ruským falešným způsobem , tam není vůbec problem kdykoliv oponovat a udělat z rusáků naprosté kreteny - což konečně obvykle i jsou

Už jste si Olegu vzali toho ožralu a zločince koněva ?
Vemte si ho , vemte si ho dřív než se nasereme a hodíme vám ho přes plot ty ruský intelektuale

Franta

21. 09. 2019

Tady se asi rusky koko.ti usídlený v čr z toho poser.ou

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací