EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Generál Petr Pavel prezidentem? Proč ne

 27. 02. 2015      kategorie: Události      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Nedávno mě zaujala jedna FB stránka, která během pár dnů své existence nasbírala neskutečný počet fanoušků, což dle mého názoru vypovídá o 2 věcech. Za prvé: lidé jsou se současným prezidentem nespokojeni. Za druhé: generál Petr Pavel má opravdu velký fanklub, který by si ho dokázal představit i ve funkci prezidenta České republiky. Nakonec proč ne?

Generál Petr Pavel je bezpochyby charismatický muž, který už na první pohled budí důvěru a respekt. Pokud vím, tak během svého života neprodělal žádnou negativní "aféru" a nikdy neudělal žádnou ostudu.

petrpavelprezident_00
Foto: Chtěli byste gen. Petra Pavla prezidentem?

Faktem, že si Petra Pavla váží i mimo Českou republiku, je jeho jmenování do úřadu předsedy vojenského výboru NATO, která mu začíná 26. června 2015 (na období 3 roky).

Generál Petr Pavel se také nebojí veřejnosti sdělit pravdu, a to tu, že už jsme v podstatě ve válce a pocit bezpečí je jen iluze (celý článek zde).

petrpavelprezident_02
Foto: Lepší? / (zdroj: www.facebook.com/PetrPavelPrezidentem)

V dnešní době plné oportunistů bez charakteru bych byl i já pro to, aby už konečně naši republiku vedla dostatečně reprezentativní osoba resp. osobnost, která bude naší vlasti prospěšná a nebudeme se muset bát, že nám ve světě udělá ostudu. Že by si to lidé konečně začali uvědomovat? Různé ankety nám dávají naději.

petrpavelprezident_01
Foto: gen. Petr Pavel se v rámci ankety Lidových novin dostal mezi 9 top kandidátů na prezidenta (zdroj: www.facebook.com/PetrPavelPrezidentem)

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (310)

Komentáře

tomas marny

06. 11. 2019

Souhlasim ,karierista nejvetsiho kalibru ,moralni prase, pokud by byl zvolen prezidentem tak je ze vsim konec .

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací