EXCALIBUR
CZUB
CZUB

International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

 02. 05. 2015      kategorie: Airsoftové týmy      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Celým názvem International Special Tactics and Reconnaissance Corporation, je fiktivní soukromá militantní organizace, zabývající se obsazením, průzkumem či jen ochranou osob či majetku.

tym_00
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

Naše heslo: Postaráme se o vaše problémy dříve, než se stanou.

V současné době naše společnost spolupracuje s několika dalšími uskupeními. Operační středisko pro Českou Republiku se nachází na západě, v Karlovarském kraji.

tym_01
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

Při vzniku uskupení, nešlo ani tak o napodobování nějaké určité jednotky jako spíš o LARP. Proto jsme si založili vlastní fiktivní společnost volně inspirovanou několika fiktivními společnosti, které se objevily v dílech od Toma Clancyho nebo Hydeo Kojimy.

tym_02
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

Naším cílem je co nejvíce se fungováním přizpůsobit moderním soukromým společnostem a to nejen v poli. Dále také získat co nejvíce zkušeností ve všech vojenských či zdravotnických oblastech a co nejvíce znalostí ohledně přežití v přírodě nebo v případě jakékoliv katastrofy.

tym_03
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

Naše uskupení má svou vlastní hierarchii a to nejenom co se týče rozdělení jednotlivých divizí ale i hodností.

Každý člen reprezentuje jistou národnost a jednotku ve které v minulosti "pracoval" a podle toho také používá výstroj či zbraň. Předepsané jsou pouze uniformy, které jsou pro jednotlivé divize rozdílné.

tym_04
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

Na českou airsoftovou scénu se snažíme prosadit nový styl teamů, které nejsou jen dokonalou replikou existujících uskupení, ale originálním útvarem s vlastním příběhem.

Více informaci na webových stránkách týmu.

tym_05
Foto: Tým International Special Tactics and Reconnaissance Corporation

CENOVÉ BOMBY (558)

Komentáře

Majkl5

01. 05. 2015

Zdravím kluky z International Special Tactics and Reconnaissance Corporation.

Zajímavá inovace a myšlenka na poli military airsoftu a LARPu. Zaujali mě vaše fotky s technikou, ale po bližším zkoumáníj.zjistil, že se jedná o celkem kvalitně provedené fotomontáže :o). Držím Vám palce ve vaší činnosti a ať se Vám daří borci.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací