EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Izraelská kráska byla v dětství dvakrát zneužita, nástup do vojenské služby ji změnil život

 18. 04. 2021      kategorie: Události      3 komentáře

Šestadvacetiletá izraelská kráska Orin Julie byla ve svém mladém věku dvakrát znásilněna. V osmnácti letech nastoupila na povinnou vojenskou službu a tehdy se ji změnil život. Dnes je z ní střelecký instruktor, vlastní obchod se zbraněmi a podporuje ženy k pořízení vlastní zbraně.

or_01
Foto: Orin Julie v osmnácti letech nastoupila do povinné vojenské služby | Orin Julie / CC BY-NC-ND

Orin bylo teprve osm let, když byla poprvé znásilněna starším mužem. Podruhé si musela stejně otřesným zážitkem projít, když ji bylo 15 let. Tehdy ji znásilnil její o tři roky starší přítel. Podle jejích slov tehdy přišla o poslední zbytky sebevědomí, přestala chodit do školy a důvěřovat lidem. Ani jedno znásilnění tehdy nenahlásila policii, rodině či přátelům.

Situace se změnila, když bylo Orin 18 let. V Izraeli mají povinnou vojenskou službu i dívky, a to na dva roky. Orin v armádě (IDF - Israel Defense Forces) našla zalíbení ve zbraních, střelbě a bojovém umění Krav Maga. V armádě se naučila, jak se o sebe postarat a její sebevědomí šlo opět vzhůru. 

Po skončení základního výcviku byla přidělena k jednotce určené k záchraně rukojmích. V armádě Orin dohromady sloužila 3 roky. Následně se stala také střeleckým instruktorem.

or_02
Foto: Orin získala zpět své sebevědomí díky službě v IDF a zbraním, kterým se věnuje i dnes. | Orin Julie / CC BY-NC-ND

Po skončení vojenské služby chtěla Orin získat povolení pro držení zbraní. Izrael má však velmi přísné podmínky na získání oprávnění pro držení zbraní. Obecně vzato je snazší získat povolení pro muže, kteří sloužili v armádě. Ženy, se stejnými podmínkami, to mají o něco těžší. Podle svých slov musela absolvovat mnoho kurzů, vyplnit mnoho žádostí a následně vyčkat rok na rozhodnutí. Během této doby se dostala ke zbraním jen jako střelecký instruktor, a to pouze v případě, že pracovala na střelnici. Nakonec však bylo Orin povolení uděleno.

V současné době Orin provozuje svůj vlastní střelecký kanál na YouTube, kde má zdokumentovány své vlastní střelecké kurzy. Tímto způsobem se navíc snaží motivovat ženy, aby si pořídily svou vlastní zbraň a dokázaly se tak snáze ubránit. V posledních letech se Orin stala velmi populární a u svých fanoušků získala přezdívku „Královna zbraní“. Mimo jiné je Orin i podnikatelka, provozuje svůj vlastní online obchod se zbraněmi a střelivem. 

Přidat na Seznam.cz
CENOVÉ BOMBY (251)

Komentáře

karel3

19. 04. 2021

Dáma je dá se řící od "rány".
https://www.youtube.com/channel/UCTwLFkPtVj3t02ugy9f9ekg

czert

19. 04. 2021

Tomas
To co si napsal nedava zadny smysl. Bud si bot nebo joe biden.

Tomáš

19. 04. 2021

Izraelská armáda je jedna z mála armád ,kde vykonávjí prezeční službu i mladé ženy.Zatím nepovolávají mladé ortodoxní Židy,je zajímavé,že když se přistěhovali ruští Židé do Izraele bylo jim povoleno jist vepřové ,ale košer, bylo to zdůvodněno.Stínová válka z Iránem zatím vychází,jsou to nebezpečná píchání špendlíkem.Výbuch hnojiva v Bejrutu to byla silná káva.Náš designovaný min. zahraničí j.kulhánek má zkušenosti, podílel se na propuštění našich rukojmí v Libanonu,byl pochválen p .krausem takto předsedou židovských obcí.To co se nyní odehrálo s Ruskemv souvislosti s výbuchy ve Vrběticich, ukazuje,že je potřebná změna na MZ a začít pracovat konciliantně v několika azimutech,prez.Zeman již nechce reagovat a je na trajektorii zpětného odřadu,řečeno po vojensku.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací