EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Jedlé vánoční dárky nejen pro chlapy? Nadělte sušené maso

 27. 11. 2018      kategorie: Survival      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Vánoce jsou za dveřmi, proto je nejvyšší čas na nákup dárků. Pokud vám však došly nápady, nezoufejte. Máme pro vás skvělý tip – sušené maso. Na rozdíl od elektroniky, oblečení či knížek, u kvalitního sušeného masa máte jistotu, že se trefíte do vkusu každého, kdo zrovna není vegetarián. Navíc, pokud máte ve svém okolí milovníka masa, lepší dárek vymyslet nemůžete. Zejména pokud se jedná o sportovce či jinou osobu podávající vysoké fyzické výkony. 

gustoVanoce_01
Foto: Sušené maso je zdravé a ještě výborně chutná

Neobvyklým, ale potěšujícím a užitečným vánočním dárkem pro každého, kdo potřebuje odvádět doma, v práci i ve volném čase špičkové výkony, může být sušené maso. Jedním z největších českých výrobců je pardubická firma Fine Gusto, kterou před několika lety založili mladí čeští podnikatelé David Novák a Pavel Doležal. Postupně se dostali od výroby sušeného hovězího jerky, u sušeného masa naprosté klasiky, k výrobě různých specialit.

Kromě hovězího zpracovávají i krůtu, vedle krájených kousků začali maso porcovat i jako tyčinky – snacky a kromě čisté přírodní chuti mají konzumenti na výběr i řadu kořeněných výrobků. A co víc, sušené maso samotné už ambicím Fine Gusta nestačilo, a tak začali dodávat na trh tzv. trail mixy, balíčky složené ze sušeného masa, ořechů a sušeného ovoce, které poskytnou tělu cukry, tuky i bílkoviny zároveň.

Ve Fine Gusto připravili pro vánoční čas speciální balíčky, kterými u obdarovaného jistě získáte plusové body za originalitu. K dispozici jsou dvě varianty vánočních balení sušeného masa, které obsahují 22 balíčků sušeného masa dle vašeho výběru. Můžete si tedy sami namixovat varianty vánočního dárku, podle svých preferencí. Balíčky obsahují veškerou nabídku sušeného masa Fine Gusto. 

gustoVanoce_02
Foto: Sušené maso je ideálním doplňkem stravy pro lidi se zvýšeným výdejem energie

Menší vánoční balíček Fine Gusto
2x Trail mix 40 g dle výběru (hovězí, krůtí),
4x Snack 20 g dle výběru (hovězí se švestkou, krůtí s meruňkou),
16x Sušené maso 12 g dle výběru (hovězí – natural, BBQ, pepř, teriyaki; krůtí – natural, BBQ, pepř, teriyaki).

Větší vánoční balíček Fine Gusto
2x Trail mix 40 g dle výběru (hovězí, krůtí),
4x Snack 20 g dle výběru (hovězí se švestkou, krůtí s meruňkou),
16x Sušené maso 25 g dle výběru (hovězí – natural, BBQ, pepř, teriyaki; krůtí – natural, BBQ, pepř, teriyaki).
 
Nadělte pod stromeček speciální vánoční balíčky sušeného masa a udělejte radost svým blízkým.

 Autor: Redakce

CENOVÉ BOMBY (310)

Komentáře

Lenka

30. 11. 2018

Hezký večer, co říkáte na masáže: https://www.musamassage.cz/? Myslím si, že by byl přítel opravdu překvapený.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací