EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Každý řeší svůj přístup k našim vojákům a policistům po svém. Tohle je opravdu moc pěkné gesto.

 06. 04. 2016      kategorie: Události      2 komentáře
Přidat na Seznam.cz

Nedávno jsem našel facebookový příspěvek jedné kavárny, která jako poděkování za pocit bezpečí nabízí našim vojákům a policistům hlídkujícím na Svinovském nádraží v Ostravě 50% slevu na kávu.

Na základě zveřejnění tohoto článku nám začaly okamžitě chodit zprávy od čtenářů, že v určitých kavárnách (Starbucks, IKEA) nebo sendvičových řetězcích (Subway) dostávají naši hlídkující vojáci a policisté občerstvení zcela zdarma, a to je prostě super přístup.

cafff
Foto: Super gesto vůči našim vojákům a policistům, které se cení...

Přetože se domnívám, že těch pár vojáků střežících určitá místa v naší zemi (snad kromě jakési morální podpory obyvatelstva) nikterak riziko teroristického útoku významně nesnižují, moc se mi líbí lidské gesto vstřícnosti vůči našim příslušníkům ozbrojených složek.

V době, kdy velká část lidí neustále haní naše vojáky (zvláště dobře jim to jde přes sociální sítě, kde tito "znalci" naší armády a policie svými názory doslova písemně masturbují), je moc hezké vidět i opačnou reakci lidí, kteří vědí, že chlapi z armády a policie si moc názorově vybírat nemohou a snaží se jim jejich službu zpříjemnit milým gestem v podobě občerstvení.

Tomu já říkám solidarita a jsem moc rád, že ještě mezi lidmi nevymřela!

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY 258)

Komentáře

mejlou

04. 08. 2016

ty musíš být teda inteligent ty vocase.

runner

15. 04. 2016

Vojákům bych to kafe dal zadarmo, policajtům bych ho prodal za plnou cenu a ještě jim do něj nachcal.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací