EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Každý řeší svůj přístup k našim vojákům a policistům po svém. Tohle je opravdu moc pěkné gesto.

 06. 04. 2016      kategorie: Události      3 komentáře

Nedávno jsem našel facebookový příspěvek jedné kavárny, která jako poděkování za pocit bezpečí nabízí našim vojákům a policistům hlídkujícím na Svinovském nádraží v Ostravě 50% slevu na kávu.

Na základě zveřejnění tohoto článku nám začaly okamžitě chodit zprávy od čtenářů, že v určitých kavárnách (Starbucks, IKEA) nebo sendvičových řetězcích (Subway) dostávají naši hlídkující vojáci a policisté občerstvení zcela zdarma, a to je prostě super přístup.

cafff
Foto: Super gesto vůči našim vojákům a policistům, které se cení...

Psali jsme: Muž v Texasu se bránil proti pěti lupičům za pomocí svého AK-47

Přetože se domnívám, že těch pár vojáků střežících určitá místa v naší zemi (snad kromě jakési morální podpory obyvatelstva) nikterak riziko teroristického útoku významně nesnižují, moc se mi líbí lidské gesto vstřícnosti vůči našim příslušníkům ozbrojených složek.

V době, kdy velká část lidí neustále haní naše vojáky (zvláště dobře jim to jde přes sociální sítě, kde tito "znalci" naší armády a policie svými názory doslova písemně masturbují), je moc hezké vidět i opačnou reakci lidí, kteří vědí, že chlapi z armády a policie si moc názorově vybírat nemohou a snaží se jim jejich službu zpříjemnit milým gestem v podobě občerstvení.

Tomu já říkám solidarita a jsem moc rád, že ještě mezi lidmi nevymřela!

Psali jsme: Nový film: AMERICAN SNIPER

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY

Komentáře

Mirek

18. 04. 2019

Jim zdarma a důchodci namají ani na Wc poplatek,který tam činí celkem dost

Policejní komando rozehnalo hlouček chodců před svinovským nádražím, v jehož středu seděl jakýsi děda na schodech a pohazoval si v dlani dvoukorunou."Co to tu vyvádíte dědku za provokaci!" - zahřímal ohvězdičkovaný velitel.
"Jakoupak provokaci? Já si jen vzpomínám, že za tuhletu dvoukorunu jsem za 1. republiky koupil 20 dkg salámu, za minulého režimu 2 housky a mlíko a teď přemýšlím kde sehnat ještě 3 koruny, abych se mohl jít vy.rat."

Výcvik komanda ČEZ
http://www.youtube.com/watch?v=Nw5cst6yljQ

mejlou

04. 08. 2016

ty musíš být teda inteligent ty vocase.

runner

15. 04. 2016

Vojákům bych to kafe dal zadarmo, policajtům bych ho prodal za plnou cenu a ještě jim do něj nachcal.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací