EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Může být ozbrojená veřejnost jediná cesta k větší bezpečnosti nás všech?

 25. 07. 2016      kategorie: Události      5 komentářů
  • Můžeme to nazývat masovými vraždami spáchaných blázny, můžeme to nazývat teroristickými útoky spících buněk teroristických organizací.
  • Můžeme si měnit profilové fotky na Facebooku a psát JE SUIS CHARLIE/PARIS/BRUSEL/MNICHOV, můžeme sledovat ve zprávách politiky, kteří pokládají květiny na místa útoků jen jako prázdné gesto.
  • Můžeme poslouchat jejich prázdné řeči o tom, jak je to šílené a všichni to přísně odsuzují, ale nic vlastně nedělají.
  • Můžeme sledovat zvyšující se intenzitu útoků a říkat si, jak je to daleko, že nás se to vlastně netýká.
  • Můžeme spoléhat na to, že se nám osobně podobný útok vyhne a pokud ne, policie nás zachrání. 
  • Můžeme naivně věřit, že když EU zakáže i páratka na zuby, už se nikdy podobný útok nestane.

Můžeme věřit hodně věcem, ale opravdu chceme?

Chcete věřit vlastní naivitě, která vás pak uprostřed oběda zachrání před střelbou? Která vás zachrání ve vlaku před magorem se sekerou, nebo na procházce, kde vás přejede terorista v náklaďáku?

Já rozhodně ne. Myslím si, že zbraň není ,,samospásným" nástrojem bezpečí. Její nošení z vás neudělá člověka ve 100% bezpečí, kterému se nikdy nic nestane. Zbraň je pouze nástroj, který vám dá šanci přežít! Může zachránit život váš, vašich blízkých a nebo úplně někoho cizího v situaci, kdy se nemůže bránit sám. Plošnými zákazy a omezením zbraní se nevyřeší vůbec nic, zbraně nezmizí z rukou teroristů ani kriminálníků. Ti si je vždycky opatřit uměli a nemám iluze o tom, že tomu bude i v budoucnu. Kdo věří, že když se zakážou zbraně, nastane klid, je naivní idiot, nic jiného.

O tom, že moje teorie funguje, se můžeme přesvědčit například v Izraeli. Místní obyvatelé jsou terčem teroristických útoků tak často, že kdyby byl každý vysílán v TV, lidé si pak pokaždé měnili fotky na FB a psali JE SUIS ISRAEL, nedělali by prakticky nic jiného. Civilisté tam jsou velice často ozbrojeni a takový útočník pak nestihne napáchat takové škody jako v zemi, kde je zakázaný i pepřový sprej.

Psali jsme: Veterán na invalidním vozíku dojal svou manželku. Vstal, aby si s ní mohl zatančit na jejich svatbě

Terorista například najel do lidí čekajících na autobusové zastávce, následně z auta vyběhl se sekáčkem a pokračoval v útoku. Celá akce netrvala více než pár vteřin a pokračovala by dalšími oběťmi, kdyby celý útok neukončil ozbrojený civilista, který teroristu na místě zastřelil. 

Video: Teroristický útok s rychlým koncem teroristy / YouTube

Video: Zadržení pachatele pokusu o loupež / YouTube

Psali jsme: Legionáři si připomenou 76. výročí okupace Československa

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Oleg

04. 06. 2019

Totalita v tmto směru uměla zajistit bezpečnost svých občanů,
:rage:

VÝCHOVA OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI PRO 21.STOLETÍ..(458 stránek k poučení historie ) http://webhumanita.cz/files/VychovaKObcanstviPro21Stoleti.pdf

Delta

26. 02. 2019

Tak by to mělo být c České republice !

Můžu ho zastřelit, když otevře dveře? ptala se žena operátorky a lupiče zabila

Osmnáctiletá Američanka Sarah Dawnová McKinleyová byla teprve necelý týden vdovou, když ji a jejího tříměsíčního syna na Silvestra v rodinném domě přepadli lupiči. McKinleyová utišila kojence lahví s mlékem a zavolala na tísňovou linku. „Můžu ho zastřelit, když otevře tyhle dveře?“ ptala se operátorky. Nožem ozbrojený lupič nakonec skutečně dveře otevřel a mladá žena ho zastřelila. Incident ve středu popsala v televizi CNN.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/255372-muzu-ho-zastrelit-kdyz-otevre-dvere-ptala-se-zena-operatorky-a-lupice-zabila.html

Delta

17. 02. 2019

Doslovné galeje jak Rambo v kamenolomu do konce života za násilné trestné činy.

Jinak státem zajištěná výživa pro odsouzené případně Amestie
My jsme to od začátku věděli
že jen tak naoko jsme seděli
vědeli jsme, že nás jednou z našich kauz
zachrání náš štědrý zlatý Santa Klaus

My nebyli jsme přece žádní zloději
slibujeme už budeme krást chytřeji
začínáme nový život 3-2-1 START!
pro začátek máme jen pár miliard
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/peterka-spol/amnestie-439458

TomTom

26. 07. 2016

Někdo chce, abychom byli ovce. Pevně věřím, že je dostatek rozuných politiků a občanů a odzbrojení občanů se shodí. Ano, jsem pro přísnější kontrolu znehodnocených zbraní, ale NE šikanování legálně ozbrojených občanů.

Vždy je třeba se dívat, kdo by měl prospěch, kdybychom neměli zbraně.

konrad

25. 07. 2016

Můžeme se jen dohadovat, zda za snahou bruselských idiotů nás odzbrojit je vážně jejich naivita nebo něčí zájem.
Po útoku v bavorském mekáči německý ministr vnitra prohlásil, že bude potřeba ještě zpřísnit zákon o zbraních, ačkoliv Syřan použil nelegální zbraň. To je logika západních politiků - oni musí být vážně na drogách.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací