EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Na kamarády z vojny se nezapomíná

 08. 10. 2013      kategorie: Vojenská historie      1 komentář
Přidat na Seznam.cz

Díky našemu projektu SPOLUBOJOVNICI.eu a našemu partnerovi CSLA.cz se nám podařilo vytvořit největší databázi bývalých spolubojovníků (vojáků základní vojenské služby) v ČR. 

spoluboj01
Foto: SPOLUBOJOVNICI.eu - Největší databáze kamarádů z vojny v ČR

Sami si můžete vkládat útvary, roky nástupu i samotné spolubojovníky nebo jen můžete v naší databázi SPOLUBOJOVNICI.eu své kamarády vyhledávat. Databázi si v podstatě tvoříte sami!

spoluboj00
Foto: Některé z fotografií zaslané našimi uživateli

Pokud byste rádi své spolubojovníky viděli na fotce, možná se vám poštěstí díky fotogalerii našeho partnera zde.

spoluboj02
Foto: Náhled fotogalerie jednoho z útvarů spolubojovníků

Velké množství těch opravdových a pevných přátelství vznikla právě na vojně. Ne vždy se však kontaktní údaje mezi kamarády zachovaly dodnes a SPOLUBOJOVNICI.eu jsou zde právě proto, aby se ztracená kamarádství opět obnovila.

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (391)

Komentáře

adzi

08. 10. 2013

Já jsem sloužil Duben 2001 až červen 2001 na VU 5261 Přerov, Červenec 2001 až březen 2002 na VU 8407 Praha - Kbely. Z mých "spolubojovníků" kterých bylo na 150 jsem dnes pouze se dvouma v kontaktu. A to je hodně málo na to jak sehraná jsme byli parta všech z našeho jarního 01 nástupáku :(

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací