EXCALIBUR
CZUB

Na kamarády z vojny se nezapomíná

 08. 10. 2013      kategorie: Vojenská historie      1 komentář

Díky našemu projektu SPOLUBOJOVNICI.eu a našemu partnerovi CSLA.cz se nám podařilo vytvořit největší databázi bývalých spolubojovníků (vojáků základní vojenské služby) v ČR. 

spoluboj01
Foto: SPOLUBOJOVNICI.eu - Největší databáze kamarádů z vojny v ČR

Sami si můžete vkládat útvary, roky nástupu i samotné spolubojovníky nebo jen můžete v naší databázi SPOLUBOJOVNICI.eu své kamarády vyhledávat. Databázi si v podstatě tvoříte sami!

Psali jsme: Bitva u Czajankových kasáren 1939

spoluboj00
Foto: Některé z fotografií zaslané našimi uživateli

Pokud byste rádi své spolubojovníky viděli na fotce, možná se vám poštěstí díky fotogalerii našeho partnera zde.

spoluboj02
Foto: Náhled fotogalerie jednoho z útvarů spolubojovníků

Psali jsme: Smutné výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa

Velké množství těch opravdových a pevných přátelství vznikla právě na vojně. Ne vždy se však kontaktní údaje mezi kamarády zachovaly dodnes a SPOLUBOJOVNICI.eu jsou zde právě proto, aby se ztracená kamarádství opět obnovila.

 Autor: Michal Pivoňka

ARMY24

Komentáře

adzi

08. 10. 2013

Já jsem sloužil Duben 2001 až červen 2001 na VU 5261 Přerov, Červenec 2001 až březen 2002 na VU 8407 Praha - Kbely. Z mých "spolubojovníků" kterých bylo na 150 jsem dnes pouze se dvouma v kontaktu. A to je hodně málo na to jak sehraná jsme byli parta všech z našeho jarního 01 nástupáku :(

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací