EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Německo táhne Evropu ekonomicky a nyní ji chce vést i vojensky. Věříte mu?

 23. 10. 2013      kategorie: Události      1 komentář

Vojensky silné a velké členské země NATO by v budoucnu kolem sebe mohly vytvořit pomyslné shluky "malých" spojenců a vést je. To jsme se mohli v posledních dnech dočíst na iDnes.cz.

Počítá s tím plán Německa na zlepšení obrany NATO, o kterém jednali ministři obrany zemí Aliance v Bruselu.

Nepřipomíná vám to něco?

Psali jsme: Nenechme se odzbrojit


Video: Sabaton - Czechoslovakia / YouTube

 

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY

Komentáře

Delta

09. 03. 2019

Byla jednou jedna malá bohatá zemička a v té zemičce se nežilo nijak špatně.
Lidé měli práci, fungovalo školství, zdravotnictví, policie, soudy, pravidelně 2x měsíčně dostávali výplaty za odvedenou práci, neznali drogy, lichváře, vykrádání kostelů a hřbitovů.Reklamy v televizi uvádělo Vajíčko a bylo jich velmi málo.
Ale vládli v ní čarodějové,kteří uvěřili myšlenkám jiných čarodějů

http://jdem.cz/bpxd28
a čarodějovi z východu
http://jdem.cz/bpx699

Byli zvláštní - některým lidem zakázali cestovat po světě, nutili je poctivě pracovat a pronásledovali všechny zloděje, vexláky, nemakačenky a sabotážníky.
A protože lidé v té zemičce nebyli hloupí a bázliví, a chtěli více, a někteří chtěli zlegalizovat našmelené a nakradené bohatství, rozhodli se, že bylo dost čarodějů.
V tom se objevil udatný rytíř na bílém koni ( no v realitě to byl, jeden místní písmák , který byl furt pod parou).Jmenoval se Václav, stejně jako svatořečené české kníže a světec. Bohužel, v té chvíli lidé uvěřili jeho blábolu, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. A tak místo komunistů do řízení této zemičky nastoupili usmívající se mocipáni, kteří vymysleli šílený plán.
Pojmenovali ho kuponová privatizace...Za pár let se bohužel ukázalo, že ten kůň nebyl kůň, že to byl vlastně osel a pan Václav nebyl žádný rytíř, ale loutka, za jejíž nitky šikovně tahali prospěcháři, korupčníci a zahraniční loutkovodiči.
Jak čas plynul, pochopili lidé, že je jedno, jestli má čaroděj ve znaku růže nebo modrého ptáka, či jinou politickou značku.Vznikla tu nová banda čarodějů, kteří ale myslí jen na své účty ve Švýcarsku, Americe či jiné off-short zemi. Co neukradnou sami, rozkrade jejich příbuzenstvo a kamarádi.... Tak se ze zemičky, která nikomu nic nedlužila a měla velký majetek a ještě půjčovala, stala zemička, která nic nemá a je šíleně zadlužená.A i když lidé v té zemičce stále nebyli hloupí, ale báli se o zaměstnání a majetek, vyhrožování vymahačů, exekutorů, zaprodané policie a soudců, a tak neudělali nic, aby tomu zabránili.Proto jen seděli a nadávali u piva, které stálo desetkrát víc a chutnalo 20 x hůř, protože bylo vyrobeno podle normy EU...Mysleli si, že je pozdě něco změnit.
Klíče, od předlistopadového majetku neměli, a ty se kterými by teď mohli zvonit, jsou od bytů na hypotéku a od aut na leasing...Strach z čarodějů vystřídal strach z toho, že je navštíví exekutor,policejní komando...Mocipáni dokonale kryli jeden druhého a dál v tichosti rozprodávali co se dalo v této malé zemičce a zadlužovali ji na století dopředu. Kázali vodu a pili víno. A tak se stalo, že jednoho dne už nebylo co prodat..! Tenhle milník výstižně nazvali ekonomickou krizí... ČSSR ekonomicky nejsilnější stát Evropy http://jdem.cz/2sux2

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací