EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Neuvěřitelné střelecké triky aneb jak si užít trochu zábavy s brokovnicí

 20. 07. 2019      kategorie: Army zábava      0 bez komentáře

Na celém internetu lze najít tisíce a tisíce různých střeleckých videí. Některá jsou zajímavá, jiná méně. Dnes se ovšem podíváme na partu střeleckých nadšenců z USA, kteří s brokovnicí umí opravdu neuvěřitelné kousky.

brothers_01
Foto: Bratři a zakladatelé GOULD BROTHERS

Parta střeleckých nadšenců, bratři Steve and Aaron Gouldovi, si před lety založila svou vlastní značku zvanou Gould Brothers a začali se věnovat různým střeleckým trikům. Postupně do svého klubu přizvali i další střelecké nadšence a začali točit různá videa plná nevídaných kousků ve velkém. 

Psali jsme: Tip na film: Zachránit Leningrad - nový válečný film z Ruska

Na svém účtu mají několik desítek netradičních videí, kde zkoušejí různé zbraně, střelivo a vskutku netradiční střelecké pozice. Ne vždy je vše zcela bezpečné, či předpisové, ale borcům je potřeba uznat, že se zbraněmi zacházet opravdu umí. 

brothers_02
Foto: Podobných kousků mají ve svých videích mnoho

Na videu, které najdete na konci článku, se můžete podívat na pár opravdu netradičních kousků těchto "střeleckých bláznů". Ve videu chlapi zkoušejí netradiční vlastnoručně vyráběné střelivo, jako například brokový náboj s párátky nebo fixou. Mimo jiné také zkoušejí netradiční střelecké pozice. Například taková střelba z kliku nebo střelba na cíl přes zrcadlo nejsou úplně obvyklé postoje, se kterými byste se setkali na střelnici. 

Psali jsme: Režisér Pána Prstenů připravil unikátní dokument o 1. světové válce, ve kterém bylo zdigitalizováno několik stovek hodin originálního materiálu

Nutno také podotknout, že téměř každý jejich výstřel najde svůj cíl. Jsou to opravdu borci, kteří se zbraní umějí zacházet a mají za sebou mnoho a mnoho hodin na střelnici. Naše doporučení ovšem zní, abyste podobné kousky raději nezkoušeli, už proto, že naše střelnice na podobnou střelbu nejsou příliš vhodné.

Video: Netradiční střelecké kousky v podání borců ze střeleckého klubu GOULD BROTHERS / YouTube

CENOVÉ BOMBY (406)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací