EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Nový distributor produktů Camelbak Maximu Gear

 16. 04. 2014      kategorie: Vojenská výstroj      0 bez komentáře

Značku Camelbak, netřeba představovat. Americká firma Camelbak Products LLCje známá již od začátku 90. let, kdy přišla na trh s unikátním vynálezem, hydratačním vakem tzv. Camelbagem.

Spojení batohu a transportu vody v jednom, bylo tehdy velice revoluční a velmi rychle si toto řešení našlo cestu nejen do sportovního, ale i armádního odvětví.

Sportovní a outdoor řadu produktů si můžeme v České republice vychutnávat již řadu let díky firmě Progress Cycle a.s. Nyní máte také možnost přijít na chuť vojenské edici Camelbak Maximum Gear vyvinuté především pro náročné potřeby vojáků a to díky MARINES-SHOP.COM, který se stal dovozcem do České republiky.

Psali jsme: Mystery Ranch aneb co rozhodně potřebujete pro svůj každodenní boj v ,,městské džungli"

1604942_558622157592206_2923578052636633603_n

Camelbak Maximum Gear dělá širokou škálu batohů, od malých po velké.

Z malých zástupců je potřeba určitě zmínit nový a přepracovaný model HAWG, který je oblíbený převážně u příslušníků Navy Seals. Se svým objemem 20 litrů postačí na běžnou jedno až dvou denní turistiku nebo jako gobag. Jeho o trošku větší kolega, 30 litrový Linchpin nadchne především vyznavače kvalitního zádového systému, který je u tohoto modelu vyroben ve spolupráci s famózní firmou Mystery Ranch. Jako 3 denní batoh určitě doporučíme model Camelbak Motherlode nebo pro náročnější cestovatele jeho většího brášku Camelbak BFM se skoro 45 litry.

Psali jsme: Mystery Ranch - americká legenda a špička mezi batohy

Vrcholný produkt je špičkový model Camelbak TriZip se zádovým systémem od Mystery Ranch. 40 litrů objemu s parádním přístupem do batohu dělá z tohoto pomocníka jedinečný a neocenitelný batoh. Veškeré batohy jsou vyrobeny z odolné Cordury 500D a splňují přísné armádní specifikace amerických ozbrojených složek. Veškeré batohy jsou dodávané včetně MIL-SPEC antidote hydratačních rezervoárů.

Batohy můžete zakoupit v barvách Multicam,Coyote Brown, Foliage Green, Černý a ACU.

1779112_607103952695345_446327058_n

 

Hydrate or Die, toto moto jde ruku v ruce s hydratačními vaky od Camelbaku. Nejznámější model Thermobak zná snad každý fanda námořní pěchoty, kde tento 3 litrový hydratační systém sloužil hezkou řádku let.

Dnes byl nahrazen vynikajícím vakem s malou kapsičkou Ambushem. Příslušníci IZS, cyklisté nebo záchranáři ocení hydratační vaky v reflexních barvách oranžové a zelené. Kompletní sortiment hydratačních vaků naleznete na eshopu oficiálního dovozce www.marines-shop.com

hydratacni-vak-camelbak-hi-viz-2l-oranzovyHledáte kvalitní a osvědčené batohy nebo hydratační systémy od ověřeného výrobce ? Zkuste Camelbak Maximum Gear. Veškeré produkty si můžete osobně prohlédnout na prodejně Marines-Shop na pražských Vinohradech v ulici Mikovcova 6.

 Příjemný a ochotný personál Vám rád pomůže vybrat batoh nebo vak právě pro Vás....

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (1406)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací