EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Obchod s Army a Outdoor vybavením Marines-Shop

 01. 12. 2013      kategorie: Události      0 bez komentáře

Již 4 měsíce je v Praze otevřena kamenná prodejna Army a Outdoor obchodu Marines-Shop. V čem je tento nový ARMYSHOP jiný a lepší, než ostatní na českém trhu?? Jeho hlavní doménou je hlavně originální armádní výstroj za naprosto bezkonkurenční ceny! Ochotný personál Vám rád poradí s výběrem a díky skvělé lokalitě v centru Prahy 100metrů od I.P.Pavlova jej máte hned po ruce. Stylová prodejna vyzdobená figurínami a prodejním pultem z pytlů jako ,,kulometné hnízdo'' Vám navodí atmosféru nefalšovaného vojenského prostředí.

1474857_10200771557522809_2002619356_nPohled na prodejnu

Široký sortiment výstroje a uniforem hlavně americké námořní pěchoty nebo americké armády nabízí možnost hlavně příznivcům military, reenactorům nebo sběratelům zkompletovat si sbírky a celé sestavy výstroje.

Psali jsme: Den otevřených dveří Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

    Součástí zdejšího sortimentu jsou i outdoor značky obleční, jako je známá firma Helikon, která v posledních letech prodělala značný ,,boom'' a dostala se do podvědomí jako firma produkující kvalitní oblečení jako jsou SoftShelové bundy, fleesové mikiny a termoprádlo. I to je důvod, proč tato polská firma dodává uniformy do polské armády!!

1474010_10200771557442807_877707740_nPohled na prodejnu

Řídíte se heslem: ,,Každý správný muž, má mít dobrý nůž''? I zde Vám může Marines-Shop pomoci :-) Hodí se vám zavírací nůž, mačeta, kleště nebo pořádný nůž s pevnou čepelí? Světoznámá firma Gerber nabízí širokou škálu produktů, které si zde můžete prohlédnout, vyzkoušet a pokud se vám zalíbí i zakoupit. Pro milovníky outdooru, trempování nebo obyčejných výletů do přírody Marines-Shop nabízí i edici Bear Grylls Ultimate Survival. Ta obsahuje nástroje do přírody, na kterých se podílel samotný GURU na přežití v extrémních podmínkách Bear Grylls.

Psali jsme: Podezřelí z vraždy a loupeže u Nelahozevsi byli dopadeni

6994Bear Grylls

Za zmínku rozhodně stojí nabídka kvalitních rukavic značek Camebak a Mechanix, které zde zakoupíte za nejlepší ceny v Praze!!

Poslední zajímavostí a nedílnou součástí Marines-Shopu je obsáhlá nabídka zdravotnického vybavení, takže si zde přijdou na své všichni, kdo při službě nebo zájmových aktivitách mohou potřebovat: CAT škrtidla, tlakové obvazy, hemostatické gázy QuikClot, dekompresní jehly a další vybavení pro prvotní ošetření nebo záchranu života.

V rámci unikátní spolupráce s portálem ARMYBURZA, můžete každý týden ve speciální sekci ARMÁDNÍ ORIGINÁLY najít vybrané produkty a zvýhodněné ceny!

 

Za vznikem Marines-Shopu je nápad a hlavně chuť nabídnout na českém trhu cenově dostupnou, kvalitní výstroj a oblečení místo nekvalitních a předraženích kopií

Při prohlížení zboží v prodejně na vás „dýchá" zvláštní atmosféra způsobená zdařilým designem a přátelskou obsluhou. Najdete zde vše pro přežití v nehostinných podmínkách – od kvalitních nožů, přes bundy do -40 stupňů, k neprůstřelným brýlím a vestám až po vojenské jídlo.

Sortiment se každým dnem rozšiřuje a oslovuje tak více a více zákazníků, kteří se sem rádi vracejí na další nákupy nebo jen přátelské popovídání....


 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (551)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací