EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Podpora AČR by měla být u veřejnosti samozřejmostí

 18. 06. 2018      kategorie: Armáda ČR v akci      3 komentáře

Poslední dobou se na sociálních sítích setkávám s poměrně velkou kritikou naší armády. Chápu, že různá nesmyslná výběrová řízení na vojenskou techniku či výstroj na dobrém jménu armády moc nepřidají, nicméně samotní vojáci za to samozřejmě nemohou, svoji funkci plní na 100 % a uznání od veřejnosti si prostě zaslouží.

Největším paradoxem je, že často haní naše vojáky "klávesnicoví" hrdinové, kteří by neprošli ani základním výběrkem nebo KZP (Kurz základní přípravy vojáka na službu v Armádě České republiky).

Ještě že jsou mezi námi i tací, kteří si důležitost profesionálních vojáků a Aktivních záloh uvědomují a všemožně je podporují jako například fanoušek, který vytvořil následující  moc pěkné propagační video.

Psali jsme: MUSADO MCS - technika boje muže proti muži zavedená v AČR


Video: AČR (Armáda České republiky) - promo video / YouTube

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (406)

Komentáře

O. Kolář

24. 06. 2018

Já sám jsem díky známostem v AČR prošel KZP již jako 15ti letý a mohu říct že kdyby člověk nebyl fyzicky připraven tak neprojde.
Závěrem komentáře tohoto příspěvku bych rád podotkl že podpora AČR nebo jednotek IZS je důležitá nejen pro morálku příslušníků ale i pro veřejnost.

Blaxx

18. 06. 2018

Práce vojáků si osobně vážím a vím, že jejich práci by nezvládl každý :thumbsup:

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací