EXCALIBUR
Poctivá vynikající energetická čokoláda s historiíPoctivá vynikající energetická čokoláda s historií
KERBEROS

Policejní odstřelovač - povolání, kde rozhodujete o lidském životě.

 13. 12. 2015      kategorie: Zahraniční policie v akci      0 komentářů

Policejní odstřelovač je policista se speciálním výcvikem pro přesnou střelbu se zvláštním zřetelem na likvidaci sebevražedných atentátníků či únosců držících rukojmí. V řadě jazyků a odborně terminologických systémech se pro něj nepoužívá pojem odstřelovač, protože jeho výcvik není z vojenského hlediska kompletní - obvykle nemá část výcviku maskování, průzkumu a přežití v terénu, protože ve většině případů operuje na „přátelském území". Zato se od něj vyžaduje větší přesnost, střelba na rozkaz a schopnost zasáhnout cíl tak, aby došlo k okamžité eliminaci dokonce bez rizika vzniku křečí, čehož lze docílit zásahem do mozečku (malá část mozku v temeni hlavy).

Né vždy ale odstřelovač ,,bere" životy. Jeho prací je v první řadě životy zachraňovat a to právě pomocí své pušky. Někdy situaci vyřeší přesně mířený výstřel, který nikoho neusmrtí....

V následujících videích se společně podíváme na to, jak policejní sniper vyřadí únosce, který ohrožuje stařší paní a také na to, jak dobře mířeným zásahem do zbraně sebevraha zachrání život člověku, v těžké životní situaci..

Zastřelení pachatele...

Záchranna sebevraha...


 autor: Hanz

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

POP-UP