EXCALIBUR
CZUB

Setkání s piloty ke Dnům NATO - speciální host Michael Durant

 17. 09. 2015      kategorie: Události      0 bez komentáře

Již tradičně se v ostravském DOMĚ KNIHY KNIHCENTRUM můžete setkat s piloty v rámci doprovodného programu XV. ročníku Dnů NATO v Ostravě. Besedy budou probíhat v pátek 18. září od 14.00.

Bude možné podiskutovat s osádkami letadel a dalšími účastníky o jejich povolání či zážitcích. V letošním roce můžeme návštěvníkům besed nabídnout opravdovou lahůdku.

Dorazí totiž Michael Durant, bývalý americký pilot, který jako jediný přežil sestřelení amerického vrtulníku Black Hawk. Znalcům kultovního filmu Černý jestřáb sestřelen nemusíme představovat. Také zájemci o autogram zúčastněných pilotů nebudou ochuzeni.

Psali jsme: EU: Nebojte se, ohledně uprchlíků máme vše pod kontrolou - velký kulový

nato_piloti_02
Foto: Michael Durant

Účast dále přislíbila americká posádka bombardéru B52, americká posádka konvertoplánu Osprey a také zástupkyně jordánské elitní jednotky speciálních sil tvořené pouze ženami.


Video: Black Hawk Down: Michael Durant crash / YouTube
 

Psali jsme: Nový program pro vojáky a jejich rodiny: VoZP proplatí každému 2 000 korun

Tlumočení bude zajištěno a je možné si zarezervovat místo buď emailem na rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky na 607 082 029.

nato_piloti_01
Foto: Pozvánka na besedu

ARMY24

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací