EXCALIBUR
CZUB
CZUB

SF-UCS - Mimořádný závod operátorů speciálních jednotek, jehož výtěžek byl věnován na Nadační fond speciálních sil

 27. 11. 2018      kategorie: Události      1 komentář

Výcvikový areál Anti Terror Academy ve Stodu u Plzně hostil otevřený závod v Special Force Ultimate Combat System. Jeho výtěžek byl věnován na Nadační fond speciálních sil (sbírka za šprap. Tomáše Herbiho Procházku) a byl realizován v Levelu 1 a Levelu 5.

operatori_00
Foto: SF-UCS je určen pro operátory speciálních jednotek a příslušníky státních ozbrojených sborů | FB organizátora akce

Special Force Ultimate Combat System (SF-UCS) je ucelený výcvikový program pro operátory speciálních jednotek a příslušníky státních ozbrojených sborů. Program je sestaven na základě 30 letých zkušeností z výcviku a speciálních operací po celém světě. SF-UCS zaručuje graduační vývoj bojovníka a rozvoj přirozených pudů v kombinaci s taktickými postupy.

operatori_01
Foto: Střelecko-taktické dovednosti byla jedna z disciplín | FB organizátora akce

-       Záchrana rukojmích

-       Taktické postupy

-       Střelecko-taktické dovednosti

-       Řízená agresivita 

operatori_02
Foto: Prověření fyzické kondice závodníků byla další z disciplín | FB organizátora akce

SF-UCS Challenge je měřitelná část uceleného výcvikového systému, která představuje vrcholné dovednosti při záchraně rukojmích. Pro operátory speciálních jednotek je to „olympijská" disciplína, která odhaluje kvality a úroveň připravenosti jednotlivých bojovníků. Challenge je realizována v několika zemích Evropy jako národní soutěže s velkým evropským finále, do kterého postoupí 5 nejlepších bojovníků z národních kol.

SF-UCS Challenge je v neposlední řadě o setkávání skvělých lidí, o zvyšování osobní úrovně, o charitativní pomoci kolegům a jejich rodinám, možná i o ambici stát se nejlepším z nejlepších.

operatori_03
Foto: SF-UCS Challenge je v neposlední řadě o setkávání skvělých lidí | FB organizátora akce

Závodu se zúčastnilo 55 borců a řada hostů, kteří nákupem pamětního listu vybrali částku 46.084 Kč. Díky.

 

Přidat na Seznam.cz

 Autor: Michal Čech

CENOVÉ BOMBY (251)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací