EXCALIBUR
CZUB

SOUTĚŽ: Lékárničky AFAK - UKONČENA

 30. 06. 2013      kategorie: Soutěže      280 komentářů

Díky našemu partnerovi, společnosti  S-Gear s.r.o. (www.s-gear.cz), si můžete zasoutěžit o profesionální lékárničky AFAK.

1. místo: AFAK, velká (barva dle výběru) + škrtidlo  SWAT-TOURNIQUET 

2. místo AFAK, velká (barva dle výběru)

3. místo: miniAFAK (barva dle výběru)

AFAL_SOUTEZ


Lékárnička "AFAK" (Aegis First Aid Kit) byla navržena v Akademii Aegis. Základní ideou bylo navrhnout pouzdro, do kterého by se vešla základní osobní výbava (tzv. IFAK - Individual First Aid Kit), vhodné jak pro profesionální použití v ozbrojených složkách, tak i pro běžný civilní každodenní život.

Pouzdro musí být malé, aby se dalo přendavat ze zavazadla do zavazadla, podle toho, jestli zrovna vyrážíte s batohem do lesa nebo s rodinou autem na dovolenou - a zároveň šlo připevnit na výstroj vojáka nebo policisty. Pouzdro musí být odolné, aby sneslo i drsnější zacházení a prostředí. Pouzdro, do kterého se v krizové situaci musíte dostat rychle a jednoduše, podobně jako např. Aegis ledvinky pro skryté nošení zbraně. Pouzdro, které nakombinuje prověřené prvky s našimi novými nápady a přidanou hodnotou. A v neposlední řadě pouzdro, které vám neudělá díru do peněženky... Tak vznikl AFAK.

Horkou novinkou je i malé kompaktní pouzdro na základní výbavu první pomoci - tzv. mini trauma kit s názvem "miniAFAK".

Soutěžní úkol (uzávěrka odpovědí 30.6. 2013):

Okomentujte (jako komentář přímo k tomuto článku) následující fotografii (Na konci soutěže budou vybrány 3 nejhezčí komentáře):

soutez_OBRAZEK

 Výherci soutěže:

1. cz shooter

Býval jsem psovod u policie a pouto k mému psovi bylo daleko silnější než k mím kolegům. Když jsem se s mím psem musel rozloučit tak sem to dost obrečel (a to nejsem žádná fňukna:-) Když vidím tuto fotku, je mi toho psa líto a ještě víc je mi líto toho vojáka, protože pokud to ten pes nepřežije, on ztratí nejlepšího přítele jakého kdy měl. Kdo to nezažil, nemuže to pochopit.

2. Márty

Pes je nejlepší přítel člověka,to neplatí jen v civilním životě jak jde však vidět člověk si ani neuvědomuje jak moc pevné je to pouto až když se dostane do těžké situace,pak pozná zkutečnou cenu života ať je to člověk nebo nejvěrnější přítel člověka!!!!pomocí zachrany psa,člověk dokazuje že je opravdu člověkem a zarověn nejlepší přítel psů, vzajemná duvěra a láska to je to pravé pouto !!!!

3. Chose

Tak to nechápu Josefe kde ten pes ty blechy nachytal, byli jsme přeci jen ve stanu našeho velitele :)

 autor: Michal Pivoňka

ARMY24

Komentáře

Pavel

31. 10. 2013

Nejlepší web-Armyweb.cz

cz shooter

17. 07. 2013

Vždycky sem si myslel že internetové soutěže jsou podfuk. Nikdy jsem v žádné nevyhrál, takže když sem viděl svůj nick mezi výhercema a ještě k tomu na prvním místě, tak sem si myslel že se mi to zdá. Od teď mám nový oblíbený web: ArmyWeb :D Teď ještě kdyby ta lékárnička dorazila do Protectoru, to by byl uplnej luxus....

dominik 167

16. 07. 2013

Přesně tak na výsledky čekáme už dost dlouho.....

Romanposta

16. 07. 2013

No spíše by mě zajímaly výsledky soutěže....

rado307

15. 07. 2013

Medzi životom a smrťou je veľká priepasť do ktorej by vás rado sotilo mnoho ľudí , ale priatelia sú na to aby vás podržali a nepustili.

Lou

14. 07. 2013

Přátelé se neopouští.

Lou

14. 07. 2013

Dokud dýchám, doufám.

Ceska_fojak

11. 07. 2013

"Neboj brácho, budeš OK ;-)"

Puffo

10. 07. 2013

1.Opravdový přítel pomuže v nejhorším okamžiku i když má poslední vodu v batohu 2. Mezi životem a smrtí je často jen tenká čára, kterou střeží opravdový přítel 3. O vítěství často nerozhodují zbraně ani množství munice, ale odhodlání zvítězit.

Pražec

07. 07. 2013

Pes je nejlepší přítel člověka... a člověk mu musí tu jeho psí věrnost oplatit...

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací