EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Stalloneho Avengers - půlnoční filmový maraton

 12. 08. 2014      kategorie: Události      0 bez komentáře

Na velká plátna českých kin vstoupí o půlnoci ze středy na čtvrtek skupina vysloužilých žoldáků Expendables pod vedením Sylvestra Stalloneho. Film Expendables: Postradatelní 3 neskrývá své ambice stát se akčním snímkem léta a sestava hvězd tohoto žánru, která se ve filmu objeví, je úctyhodná. Kina v Praze, Brně nebo Olomouci proto nabídnou fanouškům půlnoční premiéru a ještě před ní maraton v podobě projekcí předcházejících dílů.

ex
Foto: Expendables 3 bude film plný "magorů" :)

Cinema City na Smíchově a v brněnské Olympii promítnou ve středu večer druhý díl a lákají i na ukázku bojových sportů a hru o ceny, která minutu po půlnoci uvede na plátno aktuální třetí díl série. Film v Praze navíc uvede čerstvý mistr světa v Kickboxu Petr Vondráček.

Psali jsme: Dnes je to přesně 50 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy

Premiere Cinemas v Hostivaři, Olomouci a Teplicích uvedou postupně za sebou dokonce všechny tři díly Expendables: Postradatelní.


Video: Nový trailer "Postradatelní 3" s CZ titulky / YouTube

Ve čtvrtek večer pak proběhne stylová slavnostní premiéra Expendables: Postradatelní 3 pod širým nebem v letním kině na Smíchově.

Psali jsme: POZOR! V České republice bude opět povinná, základní vojenská služba !?

Stalloneho Avengers

„Je to zatím největší přehlídka akčních hvězd, jaká kdy vznikla, taková Stalloneho osobní verze Avengers," říká nadšeně Terry Crews, bývalá hvězda amerického fotbalu a nyní jeden z členů Expendables. Ve filmu se vedle sebe postaví Sylvestr Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Antonio Banderas, Harrison Ford nebo Wesley Snipes a jako padouch proti nim Mel Gibson.

S konceptem filmu s účastí mnoha jindy nesmiřitelných akčních hvězd přišel Sylvestr Stallone v roce 2010, kdy měl za sebou úspěšný návrat na výsluní díky oživení svých legendárních postav Rambo a Rocky v nových a dobře hodnocených filmech. Díky nadhledu a „staré poctivé akci" sklidili úspěch i Expendables: Postradatelní, které Stallone sám režíroval.

„První film byl prostě experiment, který nám vyšel," říká Stallone. „Ale pořád ještě jsem se z toho nevzpamatoval. Hrál jsem jednu z hlavních rolí a současně jsem se snažil režírovat čtyři štáby najednou, takže to byl šílený zážitek." Režii dalších filmů už legendární Sly přenechal jiným. „Už nerežíroval, ale je to jeho projekt a nad veškerým děním si udržoval svoji supervizi," prozradil enormní Stalloneho zapojení Arnold Schwarzenegger.

Ještě před premiérou třetího dílu už je v plánu čtvrté pokračování a jedním z nových jmen pro další díl by měl být Pierce Brosnan. Hovoří se i o ženské obdobě s názvem Expendabelles.

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací