EXCALIBUR
CZUB
CZUB

TIP na film: Rambo: První krev - legendární film našeho mládí...

 25. 06. 2018      kategorie: Army zábava      1 komentář

Voják americké armády John Rambo (Sylvester Stallone) se po letech vrací z pekla vietnamské války zpět do své vlasti. Ale politická situace se mezitím změnila, mladý muž se setkává jen s nepochopením a jednoho dne je šerifem malého podhorského městečka (Brian Dennehy) zatčen pro potulku a odveden na místní policejní stanici. Podaří se mu však utéct a v nedalekých horách svádí se svými pronásledovateli nelítostný boj o holý život.

Tenhle film je pro mnohé z nás doslova legendou a každý chlapec v té době jistě chtěl mít podobný nůž, jako měl John ve filmu. Vysoké hodnocení 85%, epické hlášky a nezapomenutelný Sylvester Stallone, to je plán na dnešní večer :)

Psali jsme: TIP na film: Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny - pecka která boří kina!

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (926)

Komentáře

Delta

24. 03. 2019

Po nás ti tyrani chtěli slyšet kolik zase sestřelili létajících pevností B -52 jak to psali Zemědělské noviny, kde jsem se později dočetl - Během války bylo zabito 250 000 dětí, 750 000 bylo zraněno a zmrzačeno. Bylo shozeno 14 000 000 tun bomb a min, což se rovná ekvivalentu 700 hirošimských atomových bomb a je třikrát větší než tonáž bomb, použitých v druhé světové válce. Vietnamská válka stála život 58 000 amerických vojáků, většinou branců, zraněných bylo 300 000. Desítky tisíc lidí spáchali sebevraždu v nadcházejících letech, nebo byli duševně a morálně zničeni svou vojenskou zkušeností.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací