EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Vrah gen. Píky, věznitel maršála Janečka, gen. Kutlvašra, gen. Klapálka a dalších...

 25. 10. 2013      kategorie: Vojenská historie      2 komentáře

Tohle je komunismus a naše neschopnost se vyrovnat s jeho zločiny. Dokument o komunistickém fanatikovi, sadistovi, špiónovi NKVD, masovém vrahovi... O člověku, který (tak jako KSČ+M) nikdy nepřipustil, jakých zvěrstev se dopustil. A mnoho více v napínavém dokumentu, u jehož sledování se člověk tak rozčílí, že by byl schopen stát se sám vrahem. 


Video: Vrahem z povolání / YouTube

 Autor: Michal Pivoňka

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

leopard1969

01. 06. 2019

​-))) teda jsem pamětník a rudochy nemůžu ani cejtit (mně nikoho nezabili, jen mě nepustili na vejšku protože jim táta v osmašedesátým seknul s rudou knížkou, sami mi to takto zdůvodnili na jejich partajvýboru) , ale s výše uvedeným komentářem souhlasit musím, navíc napsané inteligentně a vtipně, palec nahoru-)
Pavel Kaas
(anonymy nesnáším ještě víc než rudochy)

Delta

29. 03. 2019

KOMUNISTICKÁ TYRANIE:

Ano byla to neskutečná hrůza! Každý musel do práce a to si ještě mohl vybírat, zda přijme práci, kde se upíše třeba na 10 let a oni mu dají podnikový byt nebo nenávratnou půjčku na stavbu rodinného domku. Například jistota, že pokud budu makat a neudělám průser, budu mít práci třeba až do penze, lidi neskutečně deptala.Neskutečné násilí bylo pácháno na nemocných. Místo, aby byl vybírán regulační poplatek u lékaře a poté v lékárně včetně tučného doplatku jako v každé demokratické společnosti za léky, odbyli pacienta tím, že za jeden recept musel zaplatit jen jednu korunu.A co teprve vnucování sociálních jistot, že po odpracování 40 let má člověk právo na penzi. Ženský si vybrečely oči do krvavá, když odcházely do důchodu po porození dvou dětí již v 55. letech. Kolik lidí tenkrát snilo o tom, aby mohli dělat o 10 - 15 let déle.Po operacích se dělo lidem také bezpráví. Zpravidla 6 týdnů se člověk zotavoval v nemocnici a poté doma. Vůbec mu nebylo dopřáno sladkého pocitu hrůzy, zda ho po návratu do práce hned nepropustí. A co teprve když Vás do půl roku po operaci poslali do lázní. A ti komunističtí tyrani nám nedali žádnou možnost finanční spoluúčasti. Ne přátelé, nedali nám možnost zaplatit si ani třetinu.
KOMUNISTICKÁ TYRANIE:Bylo to opravdu děsivé a devastující období našich dějin. Z lidí a hlavně dětí se stala bezcitná zvěř. Za komunistů mladší vstávali v autobuse, aby pustili sednout ty starší. Dnešní mladí již znají svá práva v demokratické společnosti a pěkně zůstanou sedět.Již nikdy nechci zažít sociální jistoty ani morální zhoubu, která tenkrát panovala.

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací