EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Zemřel věrný přítel našeho vojska - sdělil dnes ministr obrany USA

 12. 08. 2014      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře

A sice na adresu i u nás populárního herce Robina Williamse, o jehož – patrně dobrovolném – odchodu do hereckého nebe informovala ráno také česká média. A vskutku, pro americkou armádu je to velká ztráta.

rob_02
Foto: Robin Williams v Afghánistánu

A nejen z toho důvodu, že Robin Williams se zapsal do filmové historie rolí moderátora vojenského rozhlasu v „Dobré ráno, Vietname!" Jako americký ministr obrany Chuck Hagel uvedl ve své tiskové zprávě, Williamsovi salutuje a s ním celá armáda za jeho vytrvalou mnohaletou podporu vojáků a veteránů.

Psali jsme: ArmyWoman: Krizové stavy, aneb vojákyně a manželky vojáků, zvládnete to

rob_00
Foto: Robin Williams ve své klasické roli - Dobré ráno Vietname

Robin Williams se opakovaně vydával za vojáky i do nebezpečných míst, své komické umění jim předváděl v Iráku i Afghánistánu. Na podporu veteránů trpících psychickými poruchami přispíval i nemalými finančními prostředky.

rob_01
Foto: Robin Williams v Afghánistánu

Psali jsme: Army Friendly: Sleva na boty Meindl!

Dnes za něj proto truchlí, jak za své podřízené vyjádřil Hagel: "The entire Department of Defense community mourns the loss of Robin Williams. Robin was a gifted actor and comedian, but he was also a true friend and supporter of our troops. From entertaining thousands of service men and women in war zones, to his philanthropy that helped veterans struggling with hidden wounds of war, he was a loyal and compassionate advocate for all who serve this nation in uniform. He will be dearly missed by the men and women of DoD -- so many of whom were personally touched by his humor and generosity."

rob_03
Foto: Robin Willuiams v Iráku

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací