EXCALIBUR

Army tipy

Pokud chcete obdarovat své blízké nebo i sebe sama nějakým pěkným a kvalitním army zbožím, doporučujeme níže uvedené kanály.

 

army24ARMY24.cz - ověřený obchod

Velké množství army a outdoor zboží za nejnižší ceny, které si pravidelně hlídáme. Kamenná prodejna v Praze.
Web: www.army24.cz


 

 

czdefence.comCZDEFENCE - články a novinky Armády ČR

Czech Army & Defence Magazine - The Army of the Czech Republic is a modern armed force, it has been fully professional since 2005, and it is managed by the General Staff headed by the Chief of the General Staff. The body responsible for the civilian control of the military as well as for its democratic control is the Ministry of Defence.
Web: www.czdefence.com

 

strelbyARMYSTŘELBY z reálných zbraní

Pokud rádi střílíte z opravdových zbraní nebo chcete potěšit někoho, kdo by si rád vystřelil z legendárních zbraní jako je M4, AK74, Remington, Glock, Mauser, ČZ apod. doporučujeme vám velmi kvalitní střelnici, která nabízí dárkové balíčky tematických střeleb za vynikající ceny. Každému zákazníkovi se individuálně věnuje profesionální instruktor.

Web: www.armystrelby.cz

 

nv_600x600

NAŠE VOJSKO - netradiční army dárky

Naše vojsko nabízí nejen zajímavé knihy a časopisy z armádního prostředí, ale také prodává tematické hrníčky, trika nebo třeba pexeso, které potěší každého fanouška military.

Web: www.nasevojsko.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací