EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Borci ze 607. skupiny speciálních sil

 09. 05. 2015      kategorie: Airsoftové týmy      0 bez komentáře

Jsme airsoftová jednotka se zaměřením na military (nikoliv reenacting), naším vzorem je elitní útvar Armády České republiky - 601. skupina speciálních sil generála Moravce, konkrétně středisko speciálního průzkumu.

zaloha_pavel_11
Foto: 607. skupina speciálních sil

Výstrojí, výzbrojí a určením se snažíme přiblížit této předloze ovšem nelze to brát jako dogma, ať už vzhledem k pro nás nesmyslné finanční stránce kterou by reenacting předlohy znamenal, tak i v ohledu na techniku kterou disponujeme od teréních vozidel, přes nákladní vozy po pásovou lehkou i těžkou techniku...

Psali jsme: Rekonstrukční zásahová jednotka SOS - Shrnutí roku 2017

zaloha_pavel_03
Foto: 607. skupina speciálních sil

Oficiálním datem založení je 1.5.2007, kdy vznikla 7. skupina speciálních sil "Skull Hunters". Současné označení nese jednotka od 1.1.2009. Naší domovskou oblastí je Liberecký kraj (Jablonec nad Nisou, Liberec, přilehlé okolí).

zaloha_pavel_07
Foto: 607. skupina speciálních sil

Psali jsme: Hra na vojáky nebo životní styl

Jsme také zakladateli Afghánské národní armády na akci Protector pořádanou Airsoftwars, kterou řídíme společně se spřátelenou jednotkou 43.VPR.

zaloha_pavel_06
Foto: 607. skupina speciálních sil

Více informací na facebookových nebo webových stránkách týmu.

 Autor: Pavel Bady

CENOVÉ BOMBY (1794)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

POPUP
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací