EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Česká zbrojovka vystavuje na veletrhu IDEX v Abú Dhabí

 23. 02. 2021      kategorie: Události      0 bez komentáře

Česká zbrojovka a.s. po dlouhé době opět vystavuje. Právě se účastní prestižního veletrhu IDEX v Abú Dhabí, hlavním městě Spojených arabských emirátů, kde, kromě dalších firem, reprezentuje český obranný průmysl.

Koronavirová pandemie ovlivnila životy nás všech a výrazně zasáhla také akce a veletrhy, které se pravidelně konají po celém světě. Veletrhy zaměřující se na vojenství, ale i na hobby a outdoor byly pro CZ důležitým spojením se zákazníky a také příležitostí prezentovat nejnovější produkty naživo. Tato situace se ale změnila, neboť všechny významné veletrhy, kterých se CZ již tradičně zúčastňovalo, byly v loňském roce zrušeny nebo posunuty.

zbrojovka_TITFoto: Česká zbrojovka vystavuje na veletrhu IDEX v Abú Dhabí, kde mezi vystavovanými produkty na stánku je k vidění i odstřelovačská puška CZ TSR (na snímku) | Česká zbrojovka / CC BY-NC-ND

Psali jsme: Tajný spis StB: Nejhorší úniky radiace v ČSSR, rok 1989

Česká zbrojovka na tyto změny zareagovala rychle a kreativně a jako jediný výrobce zbraní přišla s online představením svých produktů. Nové produkty pro rok 2020 byly koncovým zákazníkům představeny pomocí newsletterů, webových stránek a sociálních sítí. Obchodní partneři a novináři navíc měli možnost zhlédnout Online konferenci s představením novinek, kde se dozvěděli podrobné informace o všech produktech a zároveň měli možnost doptat se odborníků z CZ během živého vysílání na všechno, co je zajímá.

IMG_3488Foto: Stánek České zbrojovky na veletrhu IDEX v Abú Dhabí | Česká zbrojovka / CC BY-NC-ND

Osobní kontakt ale nic nenahradí. A tak si Česká zbrojovka cení možnosti opět vystavovat i přes to, že situace kolem koronaviru se během začátku roku zatím výrazně nezlepšila. Touto příležitostí je Mezinárodní výstava obranného průmyslu IDEX (The International Defence Exhibition and Conference).

Psali jsme: Zpět ke kořenům

IDEX je nejdůležitější vojenský veletrh na Středním východě a v severní Africe. Jako jediný veletrh s mezinárodním přesahem v tomto regionu každé dva roky vystavuje nejnovější technologie z oblasti pozemní obrany, námořnictva a letectva. Pravidelně zde vystavuje přes 1 500 organizací a institucí z 60 zemích světa pro více než 70 000 účastníků. Výstaviště v Abú Dhabí (ADNEC) disponuje 12 prostornými halami a má k dispozici i venkovní a vodní plochu, kde probíhají ukázky použití vojenského vybavení včetně lodí či pozemních prostředků. Letos se veletrh koná 21.–25. února 2021.

IMG_3497Foto: Stánek České zbrojovky na veletrhu IDEX v Abú Dhabí | Česká zbrojovka / CC BY-NC-ND

Česká zbrojovka zde i s dalšími firmami a ve spolupráci s Ministerstvem obrany a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) prezentuje český obranný průmysl. Na stánku č. 09-B22 jsou k vidění zbraně CZ a taktické vybavení 4M, sesterské společnosti CZ.  Mezi vystavovanými produkty na stánku jsou full-size a kompaktní model striker-fired pistolí CZ P-10 F a CZ P-10 C, kohoutové pistole CZ P-07 a CZ P-09, samopal CZ SCORPION EVO 3, útočné pušky CZ BREN 2 v ráži 7,62x39 ve dvou provedeních s různými délkami hlavní 9 a 11 palců, dále útočná puška CZ BREN 807 v ráži 7,62x39 s délkou hlavně 16 palců, bojová puška CZ BREN 2 BR v ráži 7,62x51 a odstřelovačská puška CZ TSR v ráži 308 Win.

IMG_3543Foto: Stánek České zbrojovky na veletrhu IDEX v Abú Dhabí | Česká zbrojovka / CC BY-NC-ND

Česká zbrojovka a.s. se těší z příležitosti opět vystavovat, reprezentovat národní průmysl a setkat se osobně s návštěvníky veletrhu.

IMG_3555Foto: Stánek České zbrojovky na veletrhu IDEX v Abú Dhabí | Česká zbrojovka / CC BY-NC-ND

 Autor: Petr Žák

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací