EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Chcete slevu? Navrhněte nám, koho oslovit v rámci projektu Army Friendly!

 02. 09. 2014      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře

Projekt Army Friendly realizuje Spolek VLČÍ MÁKY. Cílem je vytvořit síť benefitů pro ty, kdo slouží (sloužili) této zemi. Začal to s námi Opel, my jsme pak dali dohromady celou síť partnerů v letovisku Železná Ruda a oslovují nás sami od sebe další partneři. Ale směrodatná by měla být přeci poptávka těch, kdo jsou sami příjemci oněch benefitů.

friendly_01
Foto: Nálepka ARMY FRIENDLY, která zajišťuje slevu nejen našim vojákům, se v Železné Rudě čím dál víc rozšiřuje

Hledáme tedy poskytovatele slev na zboží s služby primárně pro novodobé válečné veterány a obecně vojáky v činné službě. V dalším sledu též pro vojáky v aktivní záloze, policisty, hasiče, celníky a příslušníky vězeňské služby – v činné službě i vysloužilé + rodiny. Poskytovatelé benefitů si rozsah volí sami (třeba z Železné Rudě postupně všichni rozšířili slevu na všechny cílové skupiny).

Psali jsme: USA připravují legislativu pro asistenční psy veteránů s posttraumatickým syndromem

Pozor – přínosem zvýhodnění není prvosledově finanční podpora, nýbrž vyjádření úcty a respektu za službu vlasti. Přihlášení se k této morální podpoře je otázkou společenské zodpovědnosti a nikoli charity (nejde o „slevomat", požadován je respekt ze strany obsluhy). To neznamená, že by slevy byly zanedbatelné – mají být nicméně úměrné maržím v odvětví partnera.

Od partnerů nevybíráme žádné „desátky" (ostatně takové pokusy zde ze strany jiných už také byly), příjemcům nevydáváme žádné karty a neprodáváme slevové kupóny (prokazují se prostě služebními průkazy, veteránskými osvědčeními atp.). Principem je dobrý pocit, morální zadostiučinění - a to na obou stranách. Jediné, co očekáváme od silnějších partnerů, je participace na jejich propagaci (třeba že dodají vlastní letáky, které můžeme distribuovat).

Ale zpět k tomu hlavnímu – není radno čekat, že se všichni nadšeně přihlásí sami. Zahřeje u srdíčka, že Opel dlouhodobě volal: „My chceme něco udělat pro veterány". Nebo všichni další, které jsme dosud do programu zařadili, reagovali: „No to je báječné, škoda že nás někdo neoslovil dříve!" Nicméně, náš tým je schopen oslovovat partnery jen tam, kde se jaksi sám pohybuje. Potřebujeme proto vaši pomoc!

Psali jsme: Dobročinná aukce veteránů AČR se chytla. Nově v nabídce batoh 5.11

opel
Foto: Opel opravdu pomáhá našim válečným veteránům

Veteráni, aktivní vojáci a záložáci, policisté, celníci a další, kdo nasazujete život pro tuto zemi, pošlete nám své tipy na podpora@spolekvlcimaky.cz nebo na náš facebook. Seberte odvahu a vyžádejte si pro nás – pro sebe – kontakt na provozního restaurace, kam chodíte na obědy, obchodu, v němž nakupujete... A pak už to nechte na nás, uděláme maximum.

PS: Do poloviny září rozjedeme celorepublikový rozcestník na www.armyfriendly.cz

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací