EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Dan Bilzerian a šílený masakr v Las Vegas

 12. 10. 2017      kategorie: Události      0 bez komentáře

Amerika se v posledních dnech zpamatovává z nejhoršího útoku ,,šíleného střelce" v historii, ale zároveň žije aférou, za kterou stojí milionář Dan Bilzerian.

Hned po útoku youtube zaplavila videa přímo z masakru, ukazující stovky lidí kryjících se za různými překážkami nebo prchajících do bezpečí. Jedno takové video natočil i Dan Bilzerian, který za to ihned schytal mnoho negativních komentářů, že on takový ,,bojovník" a milovník zbraní prchá do bezpečí.

Psali jsme: „Velice si vážím vaší práce,“ Miloš Zeman českým vojákům v Afghánistánu

No, na tom asi není nic zvláštního, běžně člověk nechodí na koncert vybaven stejně, jako na protiteroristickou operaci a pokus o záchranu holého života je více než logickou reakcí. Ovšem, celá situace má trochu jiné vyústění, než by většina lidí čekala, nebo dávala Danovi za vinu.

Bilzerian se dostal z místa střelby, aby se pokusil pomoci. Ovšem, způsob jakým to chtěl udělat je dost nepochopitelný. Nejprve prolézal policejní auto, jestli nenajde zbraň se kterou by se postavil střelci. Nedovedu si ale představit situaci, kdy by někdo během přestřelky běhal v civilu se zbraní, mezi zasahujícími policisty.  Zbraň nenašel a tak se vydal směrem k budově, odkud střelec pálil a požádal zasahující policisty, zda mu nějakou zbraň nepůjčí. Ano, ač se to zdá neuvěřitelné, opravdu to udělal. Reakce policisty byla víc než důrazná a nikoho nepřekvapí, že byl milionář a payboy Dan poslán doslova ,,doprdele".

Psali jsme: Zahájení sezony 2014 v Evropském vojenském centru RAF

I přes hloupost svého počínání co se vymáhání zbraně týče, nelze Danovi upřít záměr pomoci včetně faktu, že se Dan také pokoušel ošetřovat zraněné a asistoval záchranným složkám.

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací