EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Imatrikulace studentů Univerzity obrany

 02. 10. 2014      kategorie: Události      0 bez komentáře
Přidat na Seznam.cz

Ve dnech 2. a 3. října 2014 proběhnou na Univerzitě obrany imatrikulace nových studentů vojenského prezenčního studia Fakulty vojenského leadershipu a Fakulty vojenských technologií. Vojenští studenti, kteří právě absolvovali dvouměsíční základní přípravu u Velitelství výcviku – Vojenské akademie Vyškov, začnou studovat v nově akreditovaných pětiletých magisterských studijních programech. Slavnostní akty se budou konat v prostorách Klubu Univerzity obrany v ulici Šumavská za účasti představitelů vedení školy a rodičů novopečených studentů.

imatrikulace_00
Foto: Momentka z imatrikulace studentů UNOB v předešlých letech

Na Fakultě vojenského leadershipu UO ve čtvrtek 2. října 2014 v 10.00 hodin imatrikulační slib složí 130 studentů a budou studovat magisterský obor Řízení a použití ozbrojených sil. V tomto oboru se budou vzdělávat jako budoucí velitelé a specialisté představující klíčový personál Armády České republiky ve vybraných oblastech managementu, řízení zdrojů a analýzy informací v obraně.

Na Fakultě vojenských technologií UO v pátek 3. října 2014 v 8.30 hodin bude imatrikulováno 115 studentů v magisterském studijním oboru Vojenské technologie. Tento oboru je určen pro vysokoškolskou přípravu budoucích důstojníků Armády České republiky, kteří budou zastávat velitelsko-technické funkce u útvarů a zařízení AČR. Vzdělání získají ve vojensko-technické oblasti strojní, elektrotechnické, stavební, geodetické, kartografické nebo komunikačních a informačních systémů a technologií.

imatrikulace_01
Foto: Momentka z imatrikulace studentů UNOB v předešlých letech

Kontaktní osoba: podplukovník Vladimír Šidla, tiskový mluvčí Univerzity obrany, tel.: 973 442 554, 602 695 153, e-mail: vladimir.sidla@unob.cz

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář