EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Jiří Kajínek na svobodě?! Spravedlnost, nebo ,,truc" prezidenta republiky?

 14. 05. 2017      kategorie: Události      1 komentář

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek 12.5.2017 oznámil, že po návratu z Číny udělí milost Jiřímu Kajínkovi odsouzenému za dvojnásobnou vraždu na doživotí. 

Jiří Kajínek (* 11. ledna 1961 Prachovice) je pravděpodobně nejznámější vězeň v Česku. Za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus vraždy byl odsouzen k doživotnímu trestu.

Okolo jeho případu koluje podezřele mnoho nejasností a celá věc byla v minulosti silně medializována, takže obyčejný člověk se těžko dozví, kde je vlastně pravda.

Psali jsme: Splněné přání generála Beera

V následujícím dokumentu se můžete podrobně seznámit s touto kauzou a udělat si vlastní obrázek na věc.

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (1351)

Komentáře

Delta

23. 02. 2019

Jiří Kajínek v totalitě, tak by jistě pro něj udělali více (VONS)
Výbor na obranu nespravedlivě stíhaných (VONS) byl ustanoven 27. dubna 1978 sedmnácti československými občany. Jeho úkolem bylo v duchu poslání Charty 77 sledovat případy osob, které byly v ČSSR trestně stíhány nebo vězněny za projevy svého přesvědčení, nebo které se staly oběťmi policejní či justiční svévole. Zabýval se i jinými případy nespravedlivého stíhání, zvláště tam, kde se nepřímo týkaly jeho hlavního zaměření.
Vždy v 21 hodin bychom poslouchali novinky
http://www.youtube.com/watch?v=8-5x5p3VrDA

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací