EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Měsíc ve jménu špičkové kvality z Kanady! Arc'teryx LEAF se slevou 25%..

 24. 06. 2018      kategorie: Události      1 komentář

Před nedávnem jste se mohli v článku Vojáci z povolání a nákupy výstroje za své.... informovat o problematice kvalitní výstroje v AČR a její dostupnosti. 

,,Velmi často se, jak ve svém profesním životě tak během volnočasových aktivit, setkávám s vojáky, kteří už ani neřeší tak smutnou situaci, že si musí pořizovat vybavení za vlastní prostředky, ale co si vlastně pořídit. Často je hlavním ukazatelem kurzu při výběru cena, naštěstí mnoho z profíků už ví, že nejsou tak bohatí aby si mohli pořizovat levné věci a očekávají za investované peníze kvalitu, která je bude provázet další léta služby a nebude to záležitost jedné sezóny..."

arcteryx_leaf_conception_production

Psali jsme: Extrémní překážkový běh ARMY RUN ukáže, jak se cvičí vojáci NATO

Není špatného počasí, jen špatného vybavení....

Kolegové z MARINES-SHOP, kteří dlouhodobě podporují nejen výlečné veterány, ale i vojáky v aktivní službě nebo konkrétní útvary speciálními, slevovými programy (zejména před jejich odjezdem na zahraniční mise) nyní přišli s parádní akcí na legendární značku Arc'teryx LEAF

156_banner-1200x360-06

Psali jsme: Američtí Rangers během jednoho nasazení zneškodnili 1900 teroristů

Zimní výbava v létě?

V současné době se chystají některé naše útvary na 6 měsíční cvičení do Litvy a tamní drsné podmínky si žádají i pořádné vybavení, které bohužel ve výstrojáku nenafasují. Buď na něj nemají nárok, nebo není vůbec na skladech a nebo stojí za prd... Tento nešvar zná nejeden voják, který do své výstroje musel zainvestovat. Tato akce je tedy cílena pro aktivně sloužící, ale také pro všechny ostatní fandy této značky, kteří ocení špičkovou kvalitu za nyní naprosto neodolatelné ceny.

Kompletní nabídku se slevou -25% najdete na Arc'teryx LEAF v akci

 Autor: Redakce

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

01. 03. 2019

Armádě schází bombardéry, letadlová loď
aspoˇm jednu by mohla nejaktivnější poslankyně braného výboru za ODS zajistit pro naši armádu a vojenské námořnictvo

Naše JZD posílá do Černého moře na pomoc lodím
Jak naštvou Putina, tak koupí transportní loď BLUE MARLIN a rozveze své zbraně k cíli
http://www.youtube.com/watch?v=fL6eSpsEgPI

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací