EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Na policajty se NESAHÁ !!

 20. 07. 2014      kategorie: Zahraniční policie      2 komentáře

O tom, že v Americe maj ,,tvrdý'' policajty, už víme. Jakého blázna by ale napadlo, na takového policistu sáhnout během zákroku, nebo ho dokonce napadlout? Doporučujeme poslední vteřiny videa, kde se na scéně objeví i policejní psovod. Jeho otec musel být snad sám GOLEM!

Video: Na policajty se NESAHÁ! / YouTube

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (600)

Komentáře

pipe

21. 07. 2014

Ono by u nás museli naši milí policisté nejprve dělat svoji práci.
Na cyklostezce sražený cyklista (60 let) opilým chodcem, jemuž se nelíbilo, že se musí motat po svých (byl nadále agresivní), cyklista zraněn (málem skončil hlavou ve stromě), kolo na odpis, pachatel v pohodě odchází, hlídka nedorazí ani do 20ti minut, operátorka, která byla obeznámena se skutečností, že byla zraněna osoba ani na místo nepošle sanitku, prý až podle toho, co uvidí hlídka (která nedojela) a posoudí, zda je sanita třeba. Mimochodem policie to na místo incidentu měla ze služebny 8 minut pěšky!!!
Hlučínská štěrkovna, 20 aut zaparkovaných v zákazu vjezdu, státní policie na to kouká a odjíždí. Ve městě bych měl pokutu, botu nebo by mě odtáhli do 10ti minut.
Neříkám, že jsem svatoušek, ale vím, že pokud udělám přestupek nebo hůř, tak dostanu přes prsty.
A pokud toto čte nějaký poctivý a pracovitý policista, tak se mu omlouvám a jsem rád za jeho důslednou práci.
Abych řekl pravdu, zvažuju i dopis policejnímu řediteli, nebo do novin, protože toto je už moc.

kraxon

14. 12. 2013

To by mohl zkusit policajt u nás. Okamžitě by následoval řev různých ochránců práv drbanů podporovaný médii, připojila by se inkvizice, pardon, inspekce, žalobce atd. a policajt by byl rád, že by nedostal vyhazov...

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací