EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Novinka v Army Friendly: sleva na domácí venkovní posilovnu a hrazdy od WORK4OUT

 02. 04. 2016      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 bez komentáře

Tzv. workoutová a parkourová hřiště možná už ve svém okolí máte a možná je dodala firma, kterou vede manželka vojáka z povolání. Když posilovat, tak před barákem ;-) „Prolézačky pro dospělé" můžete mít i na své zahradě.

work_01

„Netvrdíme, že jsme vymysleli workout či komponenty určené k tomuto cvičení. Ale máme naši vlastní koncepci těchto hřišť, používáme špičkové materiály a poskytujeme široký servis. Naše workoutové a parkourové komponenty jsou vhodné jak k externímu tak vnitřnímu použití," vysvětluje Denisa Homolková, proč se její firma etablovala na českém trhu už před čtyřmi roky.

work_02

Spolku VLČÍ MÁKY se ovšem neozvala ona, ale její muž sloužící u logistického pluku v Pardubicích. Manželce jednoduše vysvětlil, že by měla poskytovat slevu jeho kolegům. A současně přemýšlel, jak zakomponovat prvek úcty k vojákům na hřiště, která firma dodává městům do veřejných prostor. Takový projekt teď intenzivně ladíme a brzy vás s ním seznámíme v samostatném článku.

work_03

Teď zpátky k workoutovým sestavám, které jsou vhodné i na takové to domácí cvičení... Takové najdete na webu www.work4out.com v sekci Home Edition, ale po domluvě lze prvky sestavit individuálně. Pokud si je objedná ten, kdo slouží u ozbrojeních sil/bezpečnostních sborů, popř. veterán, dostane slevu 5-10 % dle rozsahu zakázky. Sleva se vztahuje na všechny edice. Tzn. City, Easy, Home.

Přidat na Seznam.cz
CENOVÉ BOMBY (251)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací