EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Obrovský výprodej armádního zboží až 60%

 03. 08. 2015      kategorie: Události      0 bez komentáře

Naši kolegové z Frogman.cz se rozhodli udělat razantní úpravu celého eshopu a vyprodávají tak velké množství zboží, které budou nahrazovat novými druhy. Zboží ve výprodeji bude slevněné až o 60%! Více už popisuje sám jednatel společnosti Jan Bartík:

Z nabídky budeme odstraňovat zboží, které přímo nesouvisí s našim zaměřením, například vnitřní díly na AS zbraně a budeme se více zaměřovat na sumky, vesty a
uniformy.

slevz
Foto: Více než 300 druhů zboží za ceny se slevou od 10% až do 60%

Psali jsme: Další cenný nález ve tvrzi Hůrka - díl II.

V první fázi naši zákazníci dostanou jedinečnou možnost nakoupit více než 300 druhů zboží za ceny se slevou od 10% až do 60% s tím, že více než 2/3 zboží je slevněna o 30-40 %. Jedá se o plnohodnotné zboží jako jsou sumky, vesty, uniformy, doplňky ke zbraním, batohy, oblečení, nášivky a mnoho dalšího. Věříme, že si každý najde to co mu ve výbavě zrovna schází. Slevy budou platit než se vyprodají poslední kusy a pak zboží trvale zanikne.

Vyprodávané zboží je ve skladech v malém a omezeném množství, předpokládáme tak s ohledem na vysoké slevy rychlé vyprodání velké většiny zboží. Ti kdo mají o něco zájem by tedy neměli váhat, protože se nabídka neustále snižuje.

Slevněné zboží zákazníci naleznou ZDE.

Psali jsme: !!VAROVÁNÍ!! - Pozor na ,,nejhorší" ARMY SHOP v Praze

 Autor: Frogman

CENOVÉ BOMBY (328)

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací