EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Proč jsem si vybral pušku - hluboká úvaha nad hrůznou situací dnešní doby

 11. 07. 2016      kategorie: Události      3 komentáře

Naprosto parádní proslov Petera van Uhma, který  je nizozemský náčelník Generálního štábu. Jeho funce však neznamená, že by zastávál válku. Ve svém vystoupení vysvětluje, jak je jeho kariéra ovlivněna láskou k míru, ne touhou pro krveprolití - a proč potřebujeme armádu, pokud toužíme po míru. Možná by se na takové video měli podívat i politici z Bruselu, aby jim došlo, že zbraň neznamená nutně násilí, teror a smrt. Zbraň již od pradávna znamená i bezpečí, ochranu a rovnováhu sil.

Video je s českými titulky.


Video: Proč jsem si vybral pušku - hluboká úvaha nad hrůznou situací dnešní doby / YouTube

Psali jsme: 75 let od začátku okupace Čech, Moravy a Slezka nacistickým Německem

 Autor: Hanz

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

24. 02. 2019

Přiznání lovce ekonomik
Fascinuje mne zahraniční sběratel John Perkins
(* 28. leden 1945, Hanover, New Hampshire) je americký aktivista, spisovatel literatury faktu a podle svých vlastních slov též bývalý tzv. lovec ekonomik.
Jeho nejznámější kniha se jmenuje Confessions of an Economic Hit Man(volný překlad: Zpovědi lovce ekonomik) a zabývá se z pohledu experta na ekonomiku, vládou pověřeného (avšak soukromého) vyjednavače, praktikami při vyjednávání se zeměmi třetího světa v obchodní a strategické spolupráci
http://www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE&feature=player

Michal

12. 07. 2016

0: bezva práce, chlape :)

0

12. 07. 2016

super video!!! akorát mě rušil ten posun video/zvuk......takže jsem zapracoval a tady https://www.youtube.com/watch?v=3GuJ1quE3dE jsem to trošku poladil;)

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací