EXCALIBUR
CZUB

Samolepky Army Friendly zaplavují Železnou Rudu

 07. 08. 2014      kategorie: Spolek VLČÍ MÁKY      0 komentářů

Podniky, které se rozhodly poskytovat slevy vojákům, veteránům a dokonce i občanským zaměstnancům resortu obrany a jejich rodinám, jsou již označeny speciálními samolepkami. Dodává je Spolek VLČÍ MÁKY, který projekt benefitů rozvíjí.

nalepkyFriendly_00
Foto: Army Friendly autokemp

Jen pro připomenutí... V atraktivním šumavském rekreačním resortu nabízejí slevy na ubytování penziony Bultas (20 %), „103" (20 %), autokemp (20 %), hotel Ostrý (15 %) a chata U Krále Šumavy (15 %). Levnější občerstvení pak zajišťují SportBar (15 %), iNET music-pizza-bar (10 %), restaurant Šumava (10 %), restaurace Bultas (10 %) a bistro v autokempu (10 %).

nalepkyFriendly_01
Foto: Army Friendly hotel Ostrý

O deset procent levněji dále pořídíte suvenýry v Ráji skřítků (děti mají navíc vstup zdarma) a motokáry a koloběžky si užijete s 20% slevou. Detaily viz předchozí článek. A to není vše, protože nabídka se nově ještě rozšířila.

nalepkyFriendly_02
Foto: Army Friendly chata u Krále Šumavy

Slevu 20 % nabízí fyzioterapeut Václav Hůla (přízemí hotelu Ostrý). Za čtyřicet let praxe mu procházeli pod rukama především plzeňští ligoví hokejisté a fotbalisté, ale také řada známých osobností – záda si u něj nechává napravit třeba Jiřina Bohdalová.

nalepkyFriendly_03
Foto: Army Friendly masáže

Pan Hůla zásadně užívá jen přírodní a vlastnoručně připravené oleje a bylinné masti. Masáž zad a šíje účtuje za pouhých 250 korun a se slevou vychází na vskutku symbolických 200 Kč.

nalepkyFriendly_05
Foto: Army Friendly penzion s restaurantem Bultas

Veškeré podrobnosti o Army Friendly partnerech v Železné Rudě získáte každý den do 9:30 na tel. 608 608 223 u koordinátora projektu V. Hynka.

nalepkyFriendly_04
Foto: Army Friendly penzion

Army Friendly půjčovna koloběžek
Army Friendly Ráj skřítků
Army Friendly motokáry na úpatí Špičáku
Army Friendly SportBar
ARMY24

Komentáře

Článek nemá žádný komentář. Buďte první!

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací