EXCALIBUR
CZUB

SOUTĚŽ: Profesionální pouzdra od Tasmanian Tiger - UKONČENA

 30. 11. 2013      kategorie: Soutěže      120 komentářů

S naším partnerem, společností Kerberos Tactical, můžete nyní soutěžit o následující velmi pěkné ceny:

1. místo: PilotPad

2. místo: Map Case Large

3. místo: Tac Marker

Společnost Kerberos Tactical se zabývá prodejem taktického vybavení od renomovaných značek např. Tasmanian Tiger, Source, Warrior Assault Systems, Helikon, Mechanix, Traser ... Rádi Vám zboží nejen prodáme, ale i poradíme a předvedeme na naší nově otevřené prodejně na Praze 8 ve Vřesové ulici č. 7.

pouzdro

Značka Tasmanian Tiger si nás získala nejen nekompromisní kvalitou a příznivou cenou, ale i šíří sortimentu a zejména - doplňky výstroje, které mají nápad. Proto jsme se rozhodli představit tři zástupce takových doplňků.

První je PilotPad - praktické pouzdro na poznámkový blok velikosti A5 s organizérem. Ideální na poznámky či briefing během přesunu. Slída chránící blok před deštěm zajistí, že písmo zůstane čitelné za jakýchkoliv podmínek.

Druhý je Map Case Large - pouzdro na mapu s organizérem a oddělitelnou částí na mapu. Organizér zajistí pořádek v navigačních pomůckách a oddělitelné pouzdro na mapu ji ochrání před nepřízní počasí a znečištěním.

Třetí je Tac Marker RX - malý, ale velmi užitečný pomocník pro signalizaci nebo přesuny za snížené viditelnosti. Námi vylepšený model, který jsme doplnili o 3M reflexní pásky je ideální pro noční přesuny. Sbalený zabere minimum místa na MOLLE vazbě batohu či výstroje. V případě potřeby se rozvine a upevní na výstroj.

Za Kerberos Tactical Michal Bříza

Soutěžní úkol (uzávěrka odpovědí 30.11. 2013):

Okomentujte (jako komentář přímo k tomuto článku) následující fotografii (Na konci soutěže budou vybrány 3 nejhezčí komentáře):

 mapa

Výherci soutěže:

1. dominik 167

2. xstanleyd

3. Radek Gelnar

 autor: Michal Pivoňka

ARMY24

Komentáře

Radek Gelnar

04. 12. 2013

Tac Marker Došel dnes - teda chlapi,to je opravdu rychlost! Určitě ho využiju !

Radek Gelnar

02. 12. 2013

wow - já jsem dokonce vyhrál - to abych hned dal sportku :D

kocik

29. 11. 2013

"Tak to bychom měli, kámo. Před náma pole, za náma pole a Skočdopole nikde!" "Vole: Skoč do pole je rozkaz, ne jméno. Tak dělej a skoč!"

Cooper

29. 11. 2013

Ten hajzlpapír byl někde v tomhle sáčku... Ty debile já se vážně poseru!!!

anys

29. 11. 2013

Říkal jsem ti, ať se vykašleš na ženu a balíš si batoh radši sám. Mapu, potřebujeme mapu, vole. Se receptem na bábovku se daleko nedostanem!

mikes

29. 11. 2013

Támhle je UFO, Paule. Jaktože ho nemáš na mapě? Chceš říct, že nám na základně zase dali starou????

Nomád

28. 11. 2013

Doufám, že si nezapoměl ty letenky na základně. Za chvíli nám letí ten vrtulník! Já jako zas nepojedu autobusem! A co ti furt vadí na autobusech? Autobusem jezdí jen socky a divný týpci. Pamatuješ na tamtoho jak měl tu vestu z těch vodovodních trubek a furt mlátil do toho červenýho tlačítka a řval něco jako Alláh nazdar? To byla zastávka na znamení. Aha.... Tak proč se na něj všichni sesypali a rozsápali ho. Hmm.... Zombie apokalypsa? Aha hned jsem klidnější.

Biři

28. 11. 2013

he Chuck Norris

Greg

27. 11. 2013

Nemůžu si vzpomenout, kde jsem zakopal tu nafukovací panu..!

Hans12

27. 11. 2013

Ale na mapě žádnej potok neni...

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací