EXCALIBUR
CZUB
CZUB

Tak se nám Británie právě rozhodla vystoupit z EU, kdo bude další?

 24. 06. 2016      kategorie: Události      1 komentář

Dnes ráno se Britové v rámci referenda většinově rozhodli vystoupit z Evropské unie, čímž se podle mého názoru vytvořil možný precedens pro případné odchody dalších členských státu EU.

euu
Foto: Je odchod Velké Británie z EU začátkem konce EU?

Znáte to, nikdo nechce být první, a tak se poměrně dlouho čekalo, koho přestane členství v EU bavit a vystoupí z něho. Pro volbu odchodu bylo 51,9 % voličů, což je celkem 17,4 milionu lidí. Setrvat v EU chtělo 16,1 milionu voličů. Volit dorazilo cekem 72 % voličů.

Psali jsme: Vzpomínka na paravýsadek Barium

Šéf protiunijní strany UKIP Nigel Farage označil den 23. června za „den nezávislosti" a EU za projekt odsouzený k záhubě.

Britové jsou tedy pryč, nicméně otázka zní, kdo bude další. Místo otázky "vystoupí ještě z EU další stát(y)?" bychom si měli spíše položit otázku "jak dlouho potrvá, nežli vystoupí další členský stát EU?"

Osobně mě také už přestává bavit diktát, který EU aplikuje na své členské státy. Vemte se jen poslední a stále velmi aktuální kauzu zákazu držení a nošení určitých druhů zbraní. To se jako máme bránit v čím dál složitější situaci kameny?

Psali jsme: Velké finále aneb poslední část nejdrsnějšího výcviku Krav Maga

euradi
Foto: EU chce plánovaně odzbrojit legální držitele zbraní

Nevím, jaké důsledky by měl případný rozpad EU na budoucí Evropu, nicméně vím, že současný stav a politika EU mě velmi irituje.

 Autor: Fels

CENOVÉ BOMBY (872)

Komentáře

Delta

02. 03. 2019

Evropě to osladíme!
https://www.youtube.com/watch?v=1pVoUE5_yXs
Řešení místo strašení
Který Francouz to byl se samozřejmě není , ale zřejmě preventivně zrušili konkurenci

Moderní cukrovar HROCHŮV TÝNEC provoz začal 1.10.1970 ročně zpracoval 300 000 tun cukrové řepy a jeho likvidace Francouzi Tento cukrovar v Hrochově Týnci koupili Francouzi s tím, že zachovají výrobu cukru. Technologie nebyla ani 10 let stará. Budovy cukrovaru jsou ze začátku 70-tých let. Zde si můžete stáhnout prezentaci, jak v České republice zahraniční firmy likvidují náš majetek a tím i konkurenci
https://www.youtube.com/watch?v=mtVOLMPNPUM

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací